Vlastním jménem Otakar Petřina, český kontroverzní rapper, který se narodil 29. ledna 1985 v Praze. Kromě rappu působí také jako zápasník v Muay Thai. Jeho tatínek byl známý český kytarista, skladatel, textař a zpěvák Ota Petřina (4.6.1949 – 11.7.2015). Doprovázel např. Václava Neckáře, Martu Kubišovou a Helenu Vondráčkovou. Maminkou je Hana Petřinová, která je manažerkou skupin např. Žlutý pes či Děda Mládek Illegal Band.

K čemu muž potřebuje ženu?  Muž potřebuje ženu k tomu, aby mohl být celou bytostí. Bez ženy není celým člověkem. “Muž potřebuje ženu k životu.”

Marpo v červnu 2018 opustil po 18 letech svoji manželku. Se svojí ženou se rozešel kvůli dceři Lenky Filipové, zpěvačce Lenny. S Lenny se seznámil v roce 2017, když společně točili klip k písni Kruh z alba Dead Man Walking.

Pro časopis „autor in“ (1/2018) řekl, že neumí prohrávat, rád jí a umí kličkovat. Za jediný den toho totiž stihne víc jak tři lidi dohromady a ještě mu zbude dost času na jeho velkolepé plány.
„ Malý je ten, kdo si klade malé cíle. A samozřejmě, včetně mojí ženy, občas myslí, že jsem úplný magor. Ale mě baví dokazovat jim, že to tak není. Vždycky odpovím, že uvidíme za tři roky.“
Má spoustu energie, kterou potřebuje někam nasměrovat a uzemnit ji. Hodně mu v tomto směru pomohl thajský box.
MARPO JE SRDCAŘ


 
Zdroj fotografií: bing.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account