Bojujte za své sny: Inspirativní příběh a odhodlání nevzdat se

Bolestivá věta, kterou mi maminka řekla do telefonu. A rozhodně tímto neskončila:
„Napadlo tě už se na to vykašlat, když oni kašlou na tebe?! Mrzí mě to, holčičko moje … za tebe … já vím, kolik času, energie, ale i peněz tě to stálo a stále stojí. Vůbec se mi nelíbí, že si necháváš takhle ubližovat.“
Jak se bránit, když vím, že má pravdu. Jak se bránit, když i ta pravda má dvě strany?
Ano, mnoho z těch, kterým jsem nejvíce věřila, mi podrazilo nohy prostě tím, že nemají snahu mne podpořit v tom, co pro ně dělám. Na druhé straně mne podpořilo mnoho jiných, jen prostě drtivá většina z nich je v invalidním důchodu, přivýdělek nemají, či mají jen bizarně nízký, přispěli ale alespoň pár korunami, které mohli dát.
Denně přemýšlím, co udělat jinak, jak nakopnout lidi, aby si víc všimli mojí snahy, aby konečně pochopili, že bez jejich příspěvků to prostě nepůjde. Ano, v tom co říká maminka, je velký kus pravdy.

Ale vzdát to? To já nemůžu, to bych nepřenesla přes srdce.
Nikdo a nic mne nemůže donutit „zabít mé dítě“, byť jen virtuální!
Ať bude konec jakýkoliv, stejně se nevzdám. Ale musím přiznat, že mne to už napadlo. Bylo by to řešení, odpověď pro bezesné noci. Prostě vše nechat být, smířit se s trpkou porážkou a neřešit to.
Sotva jsem položila telefon a věděla, že mě nikdo neuvidí ani neuslyší, topila jsem se v slzách vlastní porážky. Tolik jsem tomu věřila, tolik sil vložila do realizace smělého plánu. Ano, věděla jsem, že je to velký risk a výsledkem je buď všechno, nebo nic, ale ani na chvilku jsem si nechtěla připustit, že by mne opustili lidé, kterým jsem tolik věřila. Chybami se člověk učí. To je známý fakt. Ale tahle chyba bolí až moc.
Posledních deset dní a já ještě pořád věřím a doufám, že se karta obrátí.
Pořád věřím, že tenhle projekt má šanci:

Podívejte se i na roztormilé video, které jsme včera uvedli na svět. Je prostě o tom, že si v kampani můžete vybírat z velkého množství odměn. Od drobných dárků, přes pochutiny, věci praktické, nevšední zážitky až po autorské obrazy. Prostě něco pro každého.
A nezapomeňte – blíží se Vánoce, můžete se rovnou vyhnout předvánočnímu shonu a s dárkem pro své blízké mít i dobrý pocit.: https://youtu.be/wNW0lkEivgg

Zdroj foto: Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account