Neznám ženu, která by do něj neodcházela. Která by sama v sobě nežila mnoho příběhů a přání. Naopak, znám ženy, které do svého vnitřního světa vcházejí velmi často. Myšlenky zabloudí do vnitřních rozhovorů a fantazií tak snadno. Vynořují se vzpomínky jedna za druhou nebo se rozběhne fantazie napříč vnitřním světem, a vytváří jednu představu za druhou.

Zahleděné do bolestí
Někdy se žena zasní, a místo do knihy hledí do dálky. Na tvářích se jí rozlévá úsměv a oči se zasní. Častěji však vidím na tvářích žen smutek. Rty sevřené do pevné přímky a oči, místo aby se usmívaly, potemní. Dnes jsem takových žen potkala na procházce s dcerou mnoho. Na všechny jsme se s Liou (dcera) usmívaly, ale jen některé úsměv oplácely.

Kritické k sobě samým
Většina z nich však z jejich vnitřního světa ani nevystoupila, aby nám odpověděla na úsměv. Všechny to známe, všechny tam chodíme. Některé krásně snít a některé se trápit. Mnoho žen je ve svém vnitřním světě k sobě tak nelaskavých. Bičují se za maličkosti a trápí se věcmi, které už dávno vzala voda. Sama to znám. Můj vnitřní svět byl stejně tak bolavý jako ten můj vnější.
Tolik myšlenek, kterým musely čelit, tolik sebekritiky, které se samy vystavily.

clanek

Začíná to v dětství
Od dětství přes dospívání až do dospělosti se formuje váš vnitřní svět. Někdy jste tak moc bolavé, že nemáte ani sílu na to, být k sobě laskavé. Neumíte to, i když se tolik snažíte, tady pokud se snažíte.
Dětství vytvořilo základ vašeho života, a už tam jste se formovaly a stávaly tím, čím jste dnes. Právě tam se začal vytvářet váš svět. Pokud jste měly harmonické dětství, pak i váš vnitřní svět je pravděpodobně harmonický. Jestliže jste prožívaly bolestné okamžiky plné nejistoty, smutku, odcizení, nelásky, pak je ve vašem vnitřním světě pravděpodobně totéž.

Vnitřní svět najdete v sobě
Je to PROSTOR UVNITŘ VÁS, místo,

  kam chodíte přemýšlet,
  kde vzniká mnoho příběhů,
  kde jste úspěšné či zatracované,
  kde jsou uloženy všechny zážitky.

Pro mě osobně je už vnitřní prostor místem, kde se mi líbí, místem tvořivosti. Místem, kde mohu přepisovat prací na sobě vnitřní programy a stávat se tak tím, kdo doopravdy jsem. Většina žen si myslí, že musí něčeho nejprve dosáhnout, aby byly dokonalé, aby se mohly mít rády. Sama jsem téhle ohavné lži věřila x let a trápila se svou nedokonalostí.

  Nebyla jsem dost dobrá.
  Nebyla jsem dost krásná.
  Nebyla jsem dost chytrá.
  Nebyla jsem dost štíhlá.
  Nebyla jsem ………….

clanek2

Lež jako věž
Věřila jsem v lež, že taková jaká jsem, nejsem dokonalá, a vím, že i vy v tuhle lež věříte. Trvalo mi několik let, než jsem přišla na to, že je to jen lež. Intenzivně jsem navštěvovala svůj vnitřní svět a odhazovala balast ze své duše, který se za mnoho let ve mně usadil.

Cesta ven je cestou dovnitř
Věřím, že když ženy vykročí na cestu k sobě samým, a vstoupí do vnitřního prostoru s úmyslem si pomoci a cítit se dobře, že toho dosáhnou. Vím, že to je možné. Sama jsem tím prošla a vím, že to lze. Několik let jsem chodila na konstelace, prošla jsem regresemi, kineziologií, několik sezení EFT a jsem za to neskutečně vděčná.

Obohatilo mě to po všech stránkách
Postupem času jsem sobě dokázala pomoci sama, aniž bych musela někam docházet. Naučila jsem se pracovat ve svém vnitřním prostoru. Nepotřebovala jsem čekat na volné termíny u terapeutů, ale mohla jsem si pomoci sama.

clanek3

Vedu k tomu i jiné ženy
Poslední dva roky se své „poznání“ snažím předávat dál. Na seminářích a při individuálních konzultacích ukazuji ženám, jak mohou vstoupit do svého vnitřního světa a vynést na světlo balast, který je brzdí. V té chvíli jsou ženy radostnější, uvolněnější a spokojenější se svou vnitřní silou. Byla jen otázka času, než najdu způsob, jak tohle poznání předávat většímu počtu žen. Vytvořila jsem online program, který se jmenuje ROČNÍ PRŮVODCE VNITŘNÍM SVĚTEM, a těším se, až společně vyrazíme na roční cestu tím vaším. Stanu se po celý rok vaší laskavou a pečující průvodkyní.

Co ti kurz Roční průvodce vnitřním světem přinese?

Pochopení, že každý měsíc má svou esenci

Tato esence přímo ovlivňuje tvé chování a cítění.

Poznání, jak moc vztahy s rodiči ovlivňují tvé současné vztahy

Dětství a vztahy s rodiči ovlivňují tvé vnímání sebe sama a partnerské vztahy.

Přijmeš své odmítané vnitřní části

Abys k sobě mohla být láskyplná, potřebuješ se přijmout.

Prožiješ si, jaké to je, nebýt k sobě kritická

Takový vztah je základním pilířem pro tvůj spokojený a plnohodnotný život.

Naučíš se pracovat s emocemi

Příště už tě tvé emoce nezaskočí a budeš vědět, jak na ně.

Prožiješ kouzelné spojení s Matkou Zemí

Zažiješ rituál, který tě se Zemí propojí.

Vstoupit do kurzu můžeš přímo tady>>

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account