*heart**heart**heart**heart*
A máme tu  nový týden… je to celkem očišťující týden s tím, že nám tu úřaduje i úplněk v Raku.
Odhalí, rozrýpne… ale ZAČISTÍ A ZAHOJÍ.
Začátek týdne může být náročnější, je to taková čistka nebo nutnost se poprat s něčím, co nám bere energii. Smutek za něčím, co už není,… uvědomění si, že musím něco skutečně udělat jinak, může nám to mást mysl i duši až do období úplňku, ale ty kartičky jsou takové, že tyhle smutky nebo divnostavy nejsou založeny na něčem konkrétním, nedávají nám téma, které by bylo vyloženě nutné řešit, je to spíš  polosen, mámení, možná vyvstávají nějaké staré rány nebo úzkosti, nebo strach z nového, klidně bych se přiklonila i k tomu, že ta psychická nepohoda začátku týdne může být výsledkem prosté únavy.
Dobrou zprávou je, že s přelomem týdne se to lepší a vše bude zapomenuto: je tu mnohem víc energie, pocitu vítězství, pocitu síly, těch sil bychom měli v každém případě nabrat a vlastně i ten čas úplňku a po něm je více nabitý praktickými událostmi, jasným viděním budoucnosti a prací na té budoucnosti. Chmury a zmatky – chtějí utnout. Ne tak, že se pod jejich vlivem k něčemu rozhodnete, ale vyloženě ty zmatky na duši vyneste v zubech za dveře. Nemají tu moc místa, pokud tedy nejde o nějaký zvědoměný proces, v němž se loučíte vnitřně s minulostí, abyste za ní mohli šikovně zavřít dveře a nadechnout se do nového – tady je určitě dobré tím procesem projít.
V polovině týdne už můžete životu věřit, důvěřovat, protože nám ukáže mistrnou práci s osudem a tím, jak nás umí dovést k návodům, jak své vnitřní zmatky řešit, kudy jít, aby se nevracely. Doba bude přát všemu odvážnému, pro co se jen rozhodnete. Může to být také první vhodný čas pro realizaci, počátek realizace dlouhodobě rozuvažovaných plánů. Vyjití ze samoty, vyjití z nevyhovujících situací – to všechno, když se podíváte kolem sebe, tak uvidíte řešení, náznaky, světýlka v budoucnosti. Měly by vás naplnit radostí, živostí, máme šanci rozvést své dosavadní plány. Tak to zkusme chytit…
Dařit by se to mělo hlavně tam, kde hraje roli samota nebo hledání něčeho hlubšího v sobě…. A tam, kde hraje roli dlouhodobé přetížení nebo hlava doslova zabitá myšlenkami, které nikam nevedou. Tohle by se mělo uvolnit tak nějak samo… a přinést kýženou úlevu.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account