*heart**heart**heart**heart**heart*
Není to úplně příjemný týden, protože nám ukazuje, že naše největší síly, hnací motory a sny leží možná někde, kde bychom je nehledali – a podívat se máme do míst, ve kterých cítíme frustraci, nesoulad nebo kde až příliš často slyšíme cizí názory tak moc, že ani nejsme schopni udělat si svůj vlastní. Jenže ten klíč držíme sami, dle karet  ho ale máme za zády. V rohu u dveří, které si myslíme, že jsou pro nás navždy zamčené. Takže můžeme být plni lítosti nebo vzteku, nebo s tím něco udělat. Popravdě, kdo se bude chtít ponořit do emocí a pořádně hluboko jim proplout, beze všeho… i to je totiž velmi léčivé a bude to třeba. Možná někdo bude muset poznat sílu toho, co chce, co potřebuje změnit, potřebuje pocítit, jak moc mu škodí, když stále přešlapuje na místě. Jakékoliv zastavení se, posečkání nebo i rozloučení se s nefungujícími vztahy  může být prospěšné, byť ne vždycky příjemné. Pro někoho tu je zcela konkrétní vzkaz: Muž, který se snaží svazovat, ale jako opravdu hodně, muž bez vlasů, červené tričko, džíny, silné charisma – tady je  nyní příležitost dostat se z toho ven, udělat rázný krok – a vůbec mi to nepřijde jako příjemná situace, ale spíše záchrana budoucnosti na poslední chvíli. Jestli to je vztah osobní, rodinný nebo pracovní… kdo potřebuje, asi to právě slyšel.
Jenže on podobný je celý ten týden, někdy se také musíme vyvázat z něčeho, co nás oslabuje – a teď to uvidíme a spatříme také to, že ty svázané ruce nejsou chromé, ale svobodné jsou tvořivé a silné. Víte, jak to myslím? Když se nyní zadíváme na své slabiny, na místa, kde se necháváme ovlivňovat druhými – zjistíme, že druzí (nebo i my sami) spolehlivě cílí na vaše královsky silné stránky. Možná nevědomky, z vlastní radosti, aby odstranili konkurenci, abyste nezažili štěstí, kdoví… ale zkuste to. Kde teď není dobře, tam je zlatý důl.
Jinak také čas přeje novým začátkům a v těch novinkách třeba probrání si strategie – mohlo se něco změnit, silná, slabá místa – vaše dovednosti se mění. Je třeba změnit plán?

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account