*heart**heart**heart**heart**heart*
Co nyní chce v našem životě spolupracovat a dává smysl?
Co nás zamotává do pavučin, to jsme dlouhodobě potlačovali
Končí období Raka a do našich životů vstupuje více praktické energie Lva. Najednou víme… je to doba, kdy se můžeme zamotat do pavučin, a když se tak stane, je to patrně proto, že jsme něco dlouhodobě v sobě neřešili nebo to potlačovali. To pak může obrovskou silou v tento čas vyvřít a řádně nás ujistit o tom, co a kde jsme na sobě  nechali páchat špatně. Nebo my sami na někom páchali. Takže doba nepříjemné spravedlnosti, která je ale ozdravná.
Na straně druhé je ale silný vliv volání duše, pochopení minulých chyb a snaha spolupracovat – spolupracovat budeme my, ostatní lidé i osud sám, takže mnohé se tento týden může dát do pořádku tak nějak samo… a to bude velká úleva navíc spojena s tím, že i pochopíme, proč jsme na výsledek museli chvíli čekat. Spolupracující energie bude lépe spolupracovat ve chvíli, kdy se přestaneme angažovat i tam, kde vlastně vůbec nejsme potřeba. Mám i pocit, že hodně se mohou projevovat různé myšlenkové programy, chytáky naší mysli, staré křivdy, všechno, co jsme se naučili a zakrývá nám to jasný pohled na svět nebo na naši situaci – takže zvažujme příkré reakce tento týden – jsme to skutečně my? Nebo to je naše naučené a vycvičené já? A naopak zkusme se více věnovat tomu, kam nás to volá, kam se otvírají dveře, tedy kde věci chápeme, kde dávají smysl, kde se otvírají dveře…
A hlavně – hlavně právě tento týden platí – nevracejte se k nefunkčnímu, neopravujte přežité a ubližující… ale podejte pomocnou ruku tomu, kdo si o to řekne.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account