Pozorujme se, buďme k sobě vnímaví. Naše planeta je krásná a mnohdy jsem u této knihy zažívala plejádu emocí – vztek, bezmoc, naštvání na autorku, beznaděj, ale i laskavé sdílení, naději pro sebe i pro lidstvo, důkazy o tom, že změnou jednotlivce začíná změna společnosti. Je to jako jízda na horské dráze. Budete se sbírat z beznaděje do naděje – už jen jako čtenář této knihy.
Ostatně tento nepříjemný jev je možná tréninkem na praxi. Protože když své lepší já zařadíme do života, budeme zažívat to samé.
Svět není růžové místo. Ale je na nás aby byl. A o tom tato kniha je.
A začněme u svého těla.*heart**heart**heart*
Ukázka:
„Pozorujete-li se v energetické oblasti důkladně a všímáte-li si, jak mocné energie v sobě nesou slova, bylo by opravdu moudré mít je více pod kontrolou, nenechávat je neřízeně proudit ani v tichu a klidu. Jsou nepřetržitě napojené na vaši božskou frekvenci dechu, jež v souhře s vaším srdečním centrem a vaším duchovním centrem uprostřed hlavy neustále manifestuje vaše tomu odpovídající výtvory ve vás i okolo vás. Při každodenních zkouškách a výzvách se zcela vědomě pokuste pozorovat frekvenci svého dechu, jelikož ta s tím souvisí. Vězte, že frekvence dechu neustále působí, a pokud se projevuje jako tlak či tíha v oblasti břicha, určitě se v tomto okamžiku nenacházíte v pozitivní tělesné frekvenci.“
Následně autorka doporučuje tento pocit mentálně přetvořit v lehkost, stručně řečeno, čímž za prvé zjistíme, proč je nám těžko, za druhé se pak „opravíme“ zevnitř. Moudré pozorování signálů našeho těla je dobrým uměním a je to jeden z dobrých tipů v této knize.
Velká pozornost je tu věnována lidem, zvířatům, krutým činům a obrovské potřebě otevřít srdce lásce. Často jsem měla pocit, že autorka je tak důrazná, až to je nepříjemné, ale následně ukazuje proč ten nátlak, protože díky tomuto uvědomění si uvědomíme to, co s tím můžeme dělat. Nátlak na jednotlivce je nátlak celku, to je nepříjemné, s tím mnohdy nemůžeme mnoho dělat, za hříchy druhých často pykají i nevinní, ale můžeme o to více vztí do vlastních rukou svůj vlastní život.
Milovat, radovat se a vytvářet kolem sebe milující a milované prostředí. A to je to, co jsem si z této knihy vzala, byť mnohdy mne dost přitlačila do kouta a způsobila frustrující pocity. Je nejnaléhavější, s tím souhlasím. Ale zároveň víc a víc ukazuje, že v jednotlivci je síla!
Tak ať ji všichni najdeme!
 A možná to zvedání se ze země, které jsem zažívala jako čtenářka, je důležité umění v cestě za novou érou, novými rajskými zahradami a novým lidstvem. Jakkoliv neuvěřitelné to je, Kerstin Simoné říká, že všechny ty planetární vlivy a mimozemské vlivy chtějí, aby život na Zemi byl zachován v té moudřejší rovině.
O autorce: Kerstin Simoné žije se svou rodinou nedaleko Berlína. Již jako dítě projevila jasnozřivé schopnosti. Kromě psaní knih se aktivně zabývá ochranou zvířat a pořádá praktické semináře.
Kontaktu s vyššími frekvenčními úrovněmi se věnuje už asi dvacet pět let.  Zpočátku prakticky studovala různé metody channelingu a poté vyvinula svoji vlastní techniku tlumočení.
V současnosti patří k nejlepším médiím v německy hovořících zemích.
Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2020, www.anch-books.eu

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account