Neobvyklý tarot – spojuje tradiční tarot a zároveň magii skrytých a snad i dosti zapomenutých magických směrů. První část knihy je prodchnuta tajemnem, ale i možnostmi úvah nad jednotlivými kartami. Dvorní karty můžeme brát i z hlediska věku, mládí a nespoutanost, stáří a moudrost. Mládí a nezodpovědnost, stáří a zklamání. I tak lze nahlížet na jednotlivé krále, královny a pážata. Vnímat pak jednotlivé významy a uvažovat, jaké části nás samotných oslovují.
Tarot – Magie Druidů rozhodně není obyčejný. Dá se s ním sestoupit hluboko k vděčnosti za kořeny našich předků, k moudrosti, která je cítěna, vnímána… a která nám je schopna odněkud z daleké minulosti a z hloubky znalostí našich předků říci, co právě potřebujeme slyšet. Jsou výborné na mapování životních situací, v nichž se potřebujeme rozhodnout.
Krásné obrázky, velký formát
Kartičky Tarot Magie Druidů jsou velkoformátové, lesklé, krásně ilustrované umělcem, který je stejně jako autoři textu angažováni v Řádu Bardů, Věštců a Druidů, takže se tématem zabývají opravdu do velké hloubky. I tady si na své přijdou ti, kdož mají rádi hledání detailů na obrázcích, spojování obrázků v jeden, čím zase vyniknou další detaily.
Vášnivé karty s hloubkou vedoucí nás k vlastním odpovědím
Se stejnou vášní nám v knize představují moudrost, která je takto předávána dalším generacím a v kartách je pak v praxi můžeme poznávat i my sami. Znovu tuto moudrost oživovat, aplikovat na svém vlastním životě a přinášet tak sobě i druhým více smysluplnosti a radosti. Možná i proto, že když pochopíme svůj směr, budou i ti kolem nás spokojenější.
Karty Tarot Magie Druidů nás vedou k souhře vnitřního a vnějšího světa, což si můžete zkusit jak na obyčejných výkladech, tak i na složení kola roku, naučit se každodenní vnímání – k tomu je vhodná první část knihy, která nás naučí rozložit si tarot tak, že ho vidíme v celém jeho mystériu. A to je velká síla. A celoživotní učení!
„Nabízí nám totiž možnost pozorovat vzorce chování naší duše, ale i to, jak ji ovlivňuje vnější svět, a stejně tak, jak naše duše zpětně ovlivňuje svět. Teprve tehdy jsme schopni dokonale pochopit a prožít slova Novalise: Svět viditelný i neviditelný se setkávají v nitru člověka.“
O autorech:
Phillip a Stephanie Carr-Gomm byli zasvěceni do tradice Druidů i Wicca a zastávají funkci předsedy a písaře Řádu Bardů, Věštců a Druidů. Phillip je sám autorem mnoha knih s touto tématikou, Stephanie je vystudovaná umělkyně, pracovala v opeře a nyní spolu s manželem tvoří vzdělávací programy, karty, knihy.
Will Worthington je Pendragonem Řádu Bardů, Věštců a Druidů. Posledních třicet let pracoval jako ilustrátor a jeho práce odráží zájem o artušovskou dobu, ilustroval několik knih a tyto karty.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, www.synergiepublishing.com, 2021

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account