Letošní zářijový rybí úplněk přináší silnou touhu udělat si ve věcech pořádek, vrátit se i hodně do minulosti, vyrýpnout všechno, co kdysi bolelo, co naše duše potřebuje v sobě nějak nově usadit. A nemusí to mít vůbec logiku, rozhodně nad tím nepřemýšlejte rozumem… ten nehraje roli. Je to čas, kdy můžeme překvapivě si na někoho vzpomenout, něco si uvědomit, pocítit obrovské vlny náklonnosti k něčemu/někomu, co normálně nemáme. Nebo naopak obrovské vlny úzkosti, strachu nebo zoufalství k něčemu, co jinak snášíme dobře. Ta paleta je široká, ale jde tu o to, že naše duše bez našeho rozumného vědomí, tímto způsobem účtuje sama se sebou.
Každému znamení vytáhnu dvě karty, které naznačí téma, jež může vyvstávat z hlubin a způsob, jakým se s tou vyvřelinou vypořádat.
 
BERAN: Předtucha, úžasné časy, splněné sny, možná náhlý příval energie, vaše rybí téma je o zahledění se do budoucnosti. Sebedůvěra je pak tím, co vás povede. A také výzva k odhodlání se k nějakému praktickému činu.
BÝK: Usmíření. Tedy touha najít zdroj lásky, láskyplné činy, možná budete bilancovat, nebo kolem vás bude bilancováno tak, aby něco bylo srovnáno – usmířeno. Jak se s tímto citem vypořádat? „Tvé sny si tě vybraly. Následování osudu ti přinese naplnění. To je kouzlo života“. To je tedy rada z karty, ze které se těžko něco univerzálního vybírá. Osud vás navede… každého jinak.
BLÍŽENCI: Integrita. Upřímnost, a puštění se všeho, co vaší duši neprospívá. Ten čas může bolet, můžete víc vidět, co vám škodí, co vadí… no a jak to řešit? Akce. „Přestaň váhat. Kouzlo tvoří tvé činy. Nic tě nemůže zadržet.“ Takže pusťte se do práce na odstranění všeho, co vám působí strach, nepohodu.
RAK: Vděčnost. Víc než kdy jindy si budete vědomi klidu svého života, toho, co máte. A i tento úplněk byste měli prožít v radosti, pokud oceníte ty nejmenší věci v životě. „Nesmírné potěšení může pocházet z těch nejmenších věcí. Využij prchavých chvilek radosti.“
LEV: Partnerství. Překonávání překážek, uvědomování si sebe i druhého v různých vztazích, to se na vás bude nyní hrnout. Jak na to? „Rozežeň mlhu iluzí. Podívej se pravdě do očí. Vzpomeň si na svou dokonalost.“ Tak vaše téma je o urovnání vztahů a svého vztahu ke vztahům.
PANNY: Integrita. Máte se také pustit všeho, co vaší duši neprospívá, duše vám něco od plic a velmi upřímně v tyto dny řekne. A řešení je v tom, že ji poslechnete, je tam předtucha změny, vy potřebujete něco ve svém  životě udělat k lepšímu a v tyto dny vás to k tomu mohutně potlačí.
VÁHY: Možná budete toužit po svobodě, vzduchu, nadechnutí se. Co chcete být, kým chcete být. To je vaše téma a cesta z něj vede skrze uvědomění si, že skutečně to je potřeba, která je za dveřmi. Změna. „Nechejte minulost za dveřmi a nedovolte, aby něco zkazilo vaše štěstí.“
ŠTÍR: Vaše téma je o tlaku na to, aby bylo jasno. Potřebujete mít něco dokonalé, bez iluzí. A řešení? Rozhlédněte se kolem, někdo tam pro vás má tu odpověď, po níž toužíte. „Drž se těch, kdo tě rozjasňují, milují a opravdu jim na tobě záleží. Ty ostatní nechej odejít.“
STŘELEC: Víra. Můžete se cítit sami, nepochopení, v klubíčku o samotě hledat svoji víru, svůj duchovní svět. V tomto stavu vám pomůže hledání potěchy v těch nejmenších věcech na světě, ve vděčnosti. Vaši duši a city nasytí prchavé chvilky radosti, říkají karty.
KOZOROH: Moc. Velká magická síla, kdy můžete vyslovit svá přání a splní se. Potřebujete něco změnit, přichází k vám řešení. A podporou je navíc karta Proměna, takže pusťte se do všeho, co k vám jde v tento čas… „Přeměna nesmí být uspěchaná, změna je překrásná.“
VODNÁŘ: Vy budete potřebovat mít ve všem jasno, rozehnat iluze, postavit se pevně na nohy. A tak se může stát, že budete kolem sebe činit změny, protože i ta podporující karta je o vymezení se: „Pusť se všeho, co tvé duši neprospívá. Buď k sobě upřímná, je to tvůj život, nedovol, aby ho někdo žil za tebe.“
RYBY: Partnerství je vaším tématem. Čas jemně překonat překážky, najít bolavá místa a vyléčit je ve svých vztazích. Podporuje vás v tom karta Posvátný prostor, která je o hledání síly v tichu, o klidu, který hledáte. Takže těmto tématům budete váš vlastní, rybí čas… přát.
Děkuji kartám Kouzelné časy a přeji vám, ať rybím úplňkem projdete s citlivou pokorou a vděčností za témata, která vám přinese.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account