Milí přátelé,
v těchto dnech probíhá na stránkách Knižního startéru kampaň, jež má podpořit vydání mé první knihy o duchovním růstu, nazvané Cesta k sobě. Na stránkách facebooku k vám již tři roky promlouvám prostřednictvím stránek stejného jména a založila jsem si i stránky osobní.
Moje prvotina je jakousi malou učebnicí duchovního růstu, v níž se v deseti krocích dozvíte, jak se pomalu začít dostávat ke své podstatě a pak vytrvat, aby se začaly zhmotňovat vaše sny a abyste si mohli nově pohlédnout do tváře. Ano, poznenáhlu zjistíte, že se konečně díváte na bytost, která se stává sama sebou a už nepotřebuje masky ani žádné důkazy o své sebehodnotě. Ona už ji zná a cítí sama. Už ví, kým je a proč sem přišla.
Tyto kroky na cestě k sobě jsou prokládány mými texty. V závěru najdete tzv. sešit postojů, na němž si procvičíte, jak moc jste teorii převedli do praxe a zda se vám daří zaujímat nové postoje k okolním lidem a světu jako takovému.
Děkuji všem, kteří podpoří můj záměr. Pokud se tedy pro podporu rozhodnete, zde je odkaz a pod zeleným tlačítkem PODPOŘIT veškeré možnosti. Pokud kniha nevyjde (tedy se nevybere cílová částka), všechny peníze se vracejí na účty přispěvatelů. Lze podpořit nejen finanční hotovostí, ale i formou “dárků a služeb”, uvedených v seznamu.
Mé stránky:
www.facebook.com/groups/cesta.k.sobe
www.marcelcinacesta.wz.cz
 
Děkuji a těším se na shledání s vámi prostřednictvím svých řádků.
S láskou Marcela Horká 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account