Gwen Renée Stefani, známá jako Gwen Stefani se narodila 3. října 1969 v Kalifornii. Je známá jako americká zpěvačka, módní návrhářka. Proslavila se jako vedoucí osobností kalifornské ska-rockové kapely No Doubt.
V roce 2004 se vydala na sólovou dráhu. Pilotním singlem “What You Waiting For”, který se stal hitem rádií. Producentsky se na albu podílala nejvýznamější jména současného popu jako Andre 3000 (Outcast), The Neptunes, Nellee Hooper a co se týče autorů, tak Gwen se sama podílela skoro na všech písničkách, nicméně jí v tom pomáhali Linda Perry a na albu vystupují jako hosté New Order či Eve.

Gwen Stefani se roku 2001 zasnoubila se zpěvákem rockové skupiny Bush – Gavinem Rossdalem, za kterého se 14 září 2002 provdala. Mají spolu dva syny, Kingston James  McGregor Rossdale a Zuma Nesta Rock Rossdale.
Zpěvačka, ke které neodmyslitelně patří červená rtěnka a platinová blond, ale dlouho sama nezůstala, novou lásku našla během natáčení show The Voice, kde dělala porotkyni. Zamilovala se do svého kolegy – country zpěváka Blakea Sheltona, který je jejím partnerem. A oba dva jen září štěstím!
Foto: bing.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account