On se nás opravdu v tento čas zeptá čas podzimní rovnodennosti (polovina září), co jsme udělali s tím novým, vzácným, nadšeným, oživeným, co jsme v tu dobu sklidili ze stromů našeho života. Je to tady na Sahmain znovu!
Sestupujeme do svého vlastního podzemí, kde může být zoufalá nepřipravenost na cokoliv…  Kde víme, že něco musíme, že ty síly v sobě probudit prostě musíme, protože dozrál čas. Ty výzvy tu jsou spojené s mužskou energií, až ohnivou, takže to pro někoho bude nutnost řešení partnerských vztahů, nutnost pustit si do života tuto energii (nebo ji zkrotit a zmírnit její vlivy, je-li jí moc a ubližuje-li), ale nějak je třeba se vyrovnat s tím, že energie tohoto typu buď chybí, nebo velice přebývá. Je čas si uvědomit, že do svého života musíte přizvat VÍC ŽIVOTA.
Zatímco čas od rovnodennosti do dušiček nám dal šanci to nějak vymyslet systémově, v tuto chvíli si to máme procítit. Nebo nechat být a počkat, co se bude dít. Vstupujeme do období klidu, hledání a nacházení, kdy to pravé k nám přichází zvenčí spíše samo. Máme se pustit, energie je nabitá očekáváním, magií nadcházející velkolepé cesty, ke které není jednoduché se odhodlat. Je to krok do neznáma – jestli ho uděláme opravdově, nebo jen sami v sobě, přeměnou svého vnitřního nastavení, je už na vás.
A na závěr karta ze Čtyř dohod: „Slovo může stvořit ten nejkrásnější sen, anebo vše kolem zničit. Nehřešíte-li slovem, šíříte kolem sebe krásu a lásku, vytváříte nebe na zemi.“

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account