Hodně z Vás mi posílá emaily s dotazem, že na sobě poctivě pracují, pracují se svými myšlenkami, drží se metod, které jim vyhovují, ale přesto cítí, že stagnují. A když se tím spolu zaobíráme, tak zjišťuji, že se věnují vnitřním metodám sice správně, ale dosáhli bodu, kdy to přestává stačit. Kdy už si dál nemůžou více pomoci. Jejich mysl je sice otevřená, ale už nedosahují dalšího progresu a přitom ho chtějí. Cítí, že tam ještě je prostor pro to, aby šlo vše lépe.
 
Znám to. A jestli Vy také, tak to je naprosto jasný signál toho, abyste začali dělat něco jinak a k tomu Vám mohou dopomoci externí metody, kdy na Vás něco působí z venku. Všechny, o kterých Vám dnes povím, jsem vyzkoušela na vlastní kůži a řeknu Vám, jaké mají možnosti a co pro Vás mohou udělat. 🙂
 

Floating
Ten jsem vyzkoušela jako poslední a mohu ho jen doporučit. Spojuje moje dvě oblíbené věci a to je tma a voda. Je tedy vhodný po každého, kdo medituje nejlépe a nejraději ve tmě, pro každého, kdo relaxuje v přítmí a pro každého, kdo má spojení s vodou jako živlem.
Rozhodně to není pro ty, kteří mají pocity úzkosti ve tmě, relaxují nejraději v sedě a mají k vodě nějaký blok. Jak to probíhá a co Vám to může přinést, tak o tom jsem natočila video, tak se raději podívejte na něj, protože jsem ho natočila bezprostředně po floatingu a tak jsem, věřím tomu, nejlépe vystihla podstatu a pocity z něj. 🙂 Najdete ho tady >>.
 

Hypnóza

Osobně jsem ji zatím zkusila jen na dálku a neuvěřitelné je, že to funguje i tak. 🙂 Ale rozhodně se chystám i na osobní setkání. Mám několi hypnotických nahrávek od Libora Činky a mohu ho jen doporučit. Je to odborník, umí dokonce hypnotizovat pouhým podáním ruky a má velice příjemný hlas.
Hodně lidí se ale hypnózy bojí, protože je obecnou nepravdou, že Vám může hypnotizér změnit podvědomí a Vy potom budete dělat to, co nechcete. Není to však možné. Hypnóza Vám může maximálně umožnit přístup k tomu, co doopravdy chcete a vytvořit nové návyky. Není ale možné, abyste v hypnóze začali dělat něco, co byste neudělali v bdělém stavu.
Takže je dobrá pro vytváření nových návyků. Výborné, když chcete třeba zhubout a nejde Vám to, protože jídlo nahrazuje nějakou Vaši emoci, po které toužíte (klasickým případem je: Jídlo nemůže nahradit lásku. Přesto je to velice časté. A je jedno jaký typ lásky. Jestli od druhých nebo k sobě samému.) Pomáhá přestat kouřit, zlepšit Vaši paměť, lépe se soustředit, začít být efektivnější ve své práci i v životě… Je toho spoustu, co Vám může hypnóza nabídnout a opravdu není čeho se bát. Přesto vybírejte terapeuta pouze na doporučení a nebo se skvělými referencemi. 🙂
 

Feng shui

Hodně lidí i dnes neví, co to vlastně znamená. A přitom je to stará věda, která Vám může také změnit Váš celý život. Jde totiž o harmonizaci Vašeho prostředí a s tím spojenou energii, která kolem proudí, ale nejenom to. O tom, že energie je všude a mají ji jak věci, tak my sami ji neustále vysíláme, tak o tom nemůže být pochyb.
I v mé knize Od úspěchu jste jen myšlenku daleko, věnuji celou bonusovou kapitolu tomu, jak je důležité se svým novým myšlením, sladit i své okolí a jak na to. A feng shui je jedním ze způsobů, jak Vaše energetické proudy vyladit dokonale tak, jak je to pro Vás nejlepší. A to je to nejpodstatnější: TO JAK JE TO NELEPŠÍ PRO VÁS!!! Co Vám všechno může Feng shui nabídnout, tak na to se podívejte například tady u úžasné ženy Terezky Pyrchalové-Žáčkové >>.
 
Tak koukám, že dneska jsem Vám přinesla takový delší článeček, ale nešlo to zkrátit. 🙂 Všechny způsoby, které vyhledáte, ať už ty výše uvedené nebo jiné, tak vyzkoušejte, jestli máte pocit, že je to pro Vás. V rámci osobního rozvoje je třeba do sebe investovat, neustále pokračovat dál a dál a to znamená zkoušet další a další věci, které Vás posunou. Tak jako se Vesmír neustále rozpíná, tak stejně tak my se stále vyvíjíme a měníme. A našim cílem je měnit se tak, abychom měli svůj život ve své hrsti, plnili si sny a žili život přesně podle našich představ. A zato to přece stojí, co říkáte? 🙂
 
Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account