“Pokaždé, když se zdá, že se náš svět rozletí na tisíce skleněných střípků, ho začneme znovu skládat dohromady, přestože by se ve skutečnosti měl rozpadnout.” (Genpo Roshi)
V životě jsem párkrát stála před rozhodnutím, jestli udělat krok “do neznáma” nebo zůstat stát, či vrátit se do “bezpečného” prostředí, které důvěrně znám, i když mi v něm není vůbec dobře. Ale přece jen jistota, i když nestojí za nic, je ale “jistotou”. I když jsem dostala strach a zůstala stát na místě, přesto mi to nedalo a já znovu a znovu sbírala odvahu udělat ten krok a vystoupit ze své komfortní zóny.
A ten krok jsem stejně nakonec udělala. Bylo to v momentě, kdy jsem se rozhodla být pravdivá sama k sobě, poslechnout srdce, které v tu chvíli se spojilo s rozumem a ten přestával intenzivně podsouvat argumenty plné strachu a obav. A i když tam byly, neměly už takovou sílu. Ať to bylo rozhodnutí vystoupit z nevyhovujícího vztahu, změnit práci, přestěhovat se, postavit se na vlastní nohy, učit se nelpění, neočekávání, začít podnikat, odejít do Anglie, a přitom pracovaně cestovat mezi Českem a Anglií, zkrátka jít cestou, pro kterou jsem se nejspíš narodila.
Když uděláte rozhodnutí, seberete odvahu a jdete cestou, která je v souladu s vámi, možnosti a události se vám doslova začnou skládat a jakoby “umetat” vaši cestu. To ale neznamená, že během procesu nepřijdou zkoušky, kdy se budete chtít vrátit zpět, kdy všechno budete chtít vzdát, kdy si řeknete: raději se vrátím tam, kde to znám..”, to je zcela normální a je to v pořádku. Pokud ale všechny tyto pochybnosti zvládnete, překonáte a budete s nimi pracovat, váš život se začne naplňovat tím, po čem v uvnitř opravdu toužíte, ať je to partnerství, zdraví, práce, finance, pocit štěstí a radosti..
JAK PRACOVAT S MYSLÍ A EMOCEMI je náplní mého podvečerního workshopu, který pořádám v Praze 9.8. a v Liberci 11.8.

Také s vámi budu moc ráda sdílet svůj osobní příběh. 
Více o semináři a registraci ZDE
Jsem také na facebooku, přidejte si mě a neuniknou vám žádné novinky 🙂
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account