Milí přátelé,
Tak a je to tu! Na tomto linku http://bit.ly/KupBezTahaku se právě aktivoval předprodej mé knihy Bez taháku. Vyberte si způsob, jakým byste chtěli knihu podpořit. Zmiňte se o tom vašim přátelům a známým. Sdílejte tento příspěvek, protože tím zvýšíte moji šanci na úspěch.
Chci také, abyste rozuměli všemu co se bude dít a pochopili, proč se budu během následujících 30ti dní pořád připomínat:-)
Pár technických slůvek:
Co je Pointa u které by kniha mohla vyjít?
Pointa = online nakladatelská služba. Pomáhají autorům splnit si sen o vydané knize. Aby to klaplo, musím já jako autor vybrat peníze v předprodeji.
Co na Pointě znamená předprodej?: Je to kampaň! Nebo taky crowdfunding. Trvá měsíc. Během něj můžeš podpořit vydání knihy. Stačí si ji koupit!
Na co všechno vybírám peníze?: Na výrobu a tisk knihy. Samozřejmě i na práci grafika, sazeče, korektora, redaktora a dalších knižních profíků.
Co se musí stát, aby kniha vyšla?: Musí si ji koupit dost lidí na to, abych vybrala 100% cílové částky. Každý příspěvek knihu posouvá blíže k vydání.
Co se stane, když předprodej nevyjde?: Pokud nevyberu 100% cílové částky nevybere, kniha nebude vydána. Příspěvek ti v plné výši vrátí Pointa.
Za KAŽDÉ SDÍLENÍ velké díky!

Zdar a sílu Bez taháku!
Tereza
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account