Miloslava Matoušová vystudovala speciální pedagogiku, ale od chvíle, kdy pochopila celostní pohled na život, nešlo dál fungovat ve starém systému školství a ani zdravotnictví. Zamilovala se do jednoduchých diagnostických metod, kterými může každý sám rozklíčovat svůj život, své vztahy i svou nemoc, a s plným nasazením to každého učí v programech AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ a na Empatia.cz.
Velmi brzy uviděla, že nejvíc je potřeba věnovat se ženám, protože ženy jsou tvořitelkami všeho budoucího. Měla silný pocit, že ženy jsou sice nastavené na nový pohled na své ženství, jen neví, jak to v praxi uchopit a jak udělat první kroky ke změně. Proto  začala sdílet svá osobní uvědomění na své ženské cestě. Začala ukazovat jednoduché způsoby, jak totálně od základu změnit partnerství, vztahy a samu sebe právě postupnými jednoduchými praktikami.
Vytvořila první ženské projekty – kurz a Klub Žena je láska, napsala knížku a vytvořila KRUH Žena je láska. Dnes vnímá toto hnutí jako způsob, kterým můžeme zachránit svět pro naše děti. Je vděčná za tuto cestu a všechny ženy, které se svého úkolu ujímají.
 
Všetky prednášky online Konferencie SAMA SEBOU sú dostupné zdarma, denne v čase od 9:00 do 24:00
*heart* Tešíme sa na vás: https://www.somsamasebou.sk/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account