❤️ Milé ženy,
chtěla bych s Vámi sdílet svůj zážitek, který nemusí být „jen můj“.
???? Po roce, kdy jsem se potkala s Ivona Antalii na jejích meditacích, jsem si řekla, že se k nim vrátím a stáhnu si ty meditace, kde jsme procházela chrámy a kde se mi všechny ukázaly na Pálavě a oživím si vzpomínku ( ale o tom jindy). Jenže se mi podařilo stáhnout cosi jiného a tak jsme si řekla, tak jo, nech to „jet“.
Prošla jsem cestou na svoji domovskou planetu (v té jiné meditaci) a cestou domů jsme to vzala kolem Venuše a Merkuru. Merkur byl oranžový a plný bujné energie a pak jsme si uvědomila, že ta Venuše byla nějaká divná, šedá a smutná, spálená, ztuhlá. Jak to? Vždyť je to planeta žen, lásky? Co to je?
Vrátila jsem vědomí na planetu Venuši a skutečně, vypadalo to tam jako něco mezi spáleništěm a zkamenělou planetou.
Procházela jsme po Venuši a viděla všechny ty ztuhlé a zkamenělé ženské podoby. Začala jsem chodit kolem nich, některých jsme se dotkla a jako by ožily a probudily se, ale ne všechny.

???? Nedalo mi to a spojila jsme se s Antalii, abych s ní sdílela zážitek, který mi přinesla její meditace. Asi jsme se taky chtěla ujistit, že to není jen přelud.
Za chvíli mi od Antalii přišla zpět zpráva, že to vidí stejně a že se jí to také takto ukazuje. Dokonce jí z toho vibrovalo tělo a snad i také našla ženy, ty svoje, které se jí podařilo „oživit“..
Shodly jsme se na tom, že pokud se tedy dotýkáme tady na Zemi svých „zamrznutých“ částí, tak se probouzejí i ty na Venuši, jen je třeba to asi udělat i tam. Ale není možné, aby to někdo udělal za všechny. Každá musí sama.
???? Takže milé ženy, pokud vnímáte, že máte ještě někde „zamrznuto“ nebo něco není v přijetí a je tam strach cokoliv z Vašich částí probudit, vytáhnout z té ztuhlé formy – sochy – masky, … tak vás zvu na malý výlet na Venuši. Buď můžete každá sama, nebo si pusťte tuto krátkou meditaci – Probuzení všech částí ženy – Země – Venuše.
Vzkaz od Antalii je… ❤️ Osvobozuji svoji posvátnou ženu.
Krásné PROBUZENÍ všem ženám.
Mitra ❤️
???? Jen ještě krátké info k Venuši – Venuše je římská bohyně lásky a krásy. Je to jediná planetu sluneční soustavy, která je pojmenována po ženě. Venuše je planeta, co do velikosti a hrubé skladby velmi podobná Zemi, někdy se proto nazývá naší „sesterskou planetou“. Ze Země je vidět jen před úsvitem nebo po soumraku. Proto je Venuše někdy označována jako „jitřenka“ či „večernice“. Jejím symbolem je stylizované znázornění bohyně Venuše držící zrcadlo: kruh s malým křížem pod ním.
???? Jak symbolické… naše zrcadlo…
Níže najdete meditační video a zde diskusi u příspěvku na Facebooku..
 
 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account