Tenhle příběh je dojemný, neuvěřitelný a plný motivace pro každého, kdo se topí ve svých starostech a obává se, co bude dál. Příběh je plný síly, odvahy a odhodlání jedné ženy, kterou jsem potkala na jednom ze svých seminářů na konci tohoto léta. Od té doby neuběhly ani 4 měsíce, přesto se u ní udála naprosto neuvěřitelná změna a já jsem měla to štěstí, že jsem mohla být u toho a můžu Vám dnes vyprávět o její rychlé cestě a nalezení vlastní, vnitřní síly. Od křehké ženy, po silnou, odhodlanou ženu s hrdě vztyčenou hlavou, které osud jde na ruku přesně podle jejích přání a záměrů.
 
Když jsem s Haničkou mluvila poprvé, tak padaly slzy. Byla to drobná, krásná žena, která byla plná obav a strachu a nevěděla, co si počít. Dostala se do komplikované finanční situace, proti které bojovala, ale byla na to sama – bylo pro ni těžké svěřit se, požádat o pomoc. Byla sevřená v kleštích vysokých očekávání od své rodiny a měla veliký strach ze selhání. Chtěla být vždy perfektní manželkou, maminkou, snachou a dcerou. V prvé řadě jsem jí vysvětlila, že něco jako SuperŽena neexistuje a jestli nemůže o některých věcech mluvit a svěřit je tomu, komu potřebuje, ať napíše dopis.

 
Nejtěžší je udělat první krok
Poté jsem ji přijala do skupiny Megafon přání, což je moje skupina na Facebooku, ve které jsme se staly semknutou komunitou a společně se navzájem podporujeme, dáváme si rady, zkoušíme nové projekty, které mám, podporujeme se v těžkých chvílích a sdílíme samozřejmě naše splněná přání. A Hanička se do toho pustila a napsala dopis. 6. září už jsem dostala tuto zprávu:
„Máte pravdu, už to takhle dál nešlo. A víte, že se na to docela těším, že na svém vztahu zapracujeme? I když vím, že to nebude hračka. Ale stojí to za to, protože svého muže miluju

<div id=

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account