Tak dlouho jsem se těšila na naší společnou, kratší, dovolenou! A konečně jsem se ji dočkala! Dopadla lépe, než jsme si ji představovali. 
Ubytovali jsme se na botelu Racek, který nám opravdu zpříjemnil pobyt a poskytl výborné podmínky. Navštívili jsme Zoo v Praze, památky Prahy, její krásné a kouzelné uličky, luxusní restauraci Little Eataly a prošli si krásnou noční Prahu. Nezapomněli jsme ani na Náplavku! Ráda bych řekla, že ani na Kavárnu co hledá jméno, ale bohužel z technických důvodů byla zavřená, což mě vážně mrzelo. Ale vykompenzovalo se to tím, že jsem se vrátila do Trikafe, jako před tím. A nově i Ema Espresso Bar! Zatím nejlepší káva, co jsem v Praze měla!
Opět, když píšu článek z výletu, dovolené a nebo z cest, nechci tady psát různé historky, zážitky, protože ty zůstanou jen v přítelově a mé hlavě, hlavně v srdci. Užili jsme ji tak, že poslední den mě dohnal k slzám z radosti z toho, že mám u sebe někoho, jako je můj přítel. A že se nám to všechno tak vydařilo. Jedno velké děkuji nestačí, ale vděčnost za to, by měla. Protože ta dokazuje to, jak si všeho vážíme.
Příjemné prohlížení fotek!
 
 
 
 
Running Sushi

Ema Espersso Bar

 

Pro štěstí♥


Trojský zámek

 

Café Latté z Tricafe


Večerní Náplavka


Ranní pohled z našeho okna Botelu♥

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account