Dnes bych Vám ráda doporučila tento skvělý online kurz od autorky knihy Sama sobě šéfem aneb jak začít podnikat. Kurz je určený pro všechny ženy, které se rozhodli začít podnikat a potřebují pomocnou ruku. Varianty kurzu jsou tři, proto věřím, že si každá vybere to pravé pro sebe. Pro více info, klikněte ZDE >>>
Taky doporučuju se podívat na tento webinář ZDARMA, ve kterém Vám Alexandra John, poví vše, co by Vás mohlo zajímat nejen ohledně kurzu. A pozor! Kurz je už jen 2 hodiny za výhodnou cenu! Oproti knížce je kurz mnohem více praktický a hlavně budete mít po ruce i Alexandru, která Vám bude k dispozici a odpoví Vám na všechny Vaše otázky. Také budete mít k dispozici facebookovou skupinu, ve které se “potkáte” s podobně naladěnými lidmi.
A hlavně, kurz probíhá v členské sekci, takže do něj budete mít přístup už navždy. Takže se ke všem tématům probíraným v kurzu budete moci kdykoli vrátit a vše si zopakovat. Taky ke každé lekci dostanete praktické pracovní listy, mp3 nahrávky, videolekce a spoustu dalšího, co Vám pomůže k úspěšnému rozjdezdu Vašeho podnikání ;-).
Čeká Vás tedy:

  10 originálních videí – každý týden video na důležité téma v podnikání.
  Pracovní sešity – pro každé video pracovní sešit s tipy a radami.
  Mp3 – všechna videa ve formě mp3, které můžete poslouchat kdekoli.
  Uzavřená Facebook skupina – kde získáte důležité kontakty.
  Online poradna – budu odpovídat na vaše dotazy v členské sekci.
  A pro vaši maximální podporu hodiny osobních konzultací!

PS: V kurzu zbývá POSLEDNÍCH 19 volných míst…
Sabča
www.timeofmylife.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account