Pamatuju si, že nám leden měl pootevřít brány k celému roku a ukázat minimálně vizitky herců, kteří nás budou doprovázet. Jestli herci měli derniéru nebo premiéru, kdoví, u každého jinak, ale takové defilé událostí a šum všedního dne tu možná byl. Zmatky i úlevy – ale všechno nás to mělo obecně navést k tomu, abychom tedy viděli, kudy se dát – a kudy to už fakt nejde.
Takže to je asi první úhel pohledu – co se vám dařilo v lednu, v tom pokračujte. Kde jste se nemohli hnout z místa nebo jste si natloukli nos, to možná není to pravé, je lépe v tom posečkat, nic nedělat, nechat to vyvrbit samo a až pak se rozhodovat o dalších krocích, nebo se dát jinou cestou – v těchto případech stejně člověk tuší, o co tu jde, ale možná někdy jen tvrdohlavě míní osudu vecpat své kdovíkde umíněné představy.
Při ohlédnutí za lednem nám základní tarot nabízí ožehavá témata:
Život někomu poskytl vyrovnání, úlevu, spravedlivé vidění, což stejně tak může v jedné situaci být uvolněná cesta vpřed, jako pořádná závora před zamýšlenými plány, kde ala asi tušíme, že je vlastně dobře, že k realizaci nedojde. A právě takové situace jsou těmi, nad kterými se máme v klidu zastavit na konci ledna – a ta Čtyřka mincí jen zdůrazňuje, že právě tam, kde umanutě trváme na něčem jiném, tam je ten nadhled a směr, který tu dorážel během ledna, velmi důležitý. Ono to asi tak je – a nemusíme mít strach, když se pustíme svých představ, tak se uvolníme, zmoudříme a otevřenou se nám mnohem lepší řešení!
Druhé téma je pak náš strach, emoce, obava se pohnout z místa, nebo chvíle, kdy byly v lednu zdůrazněny naše vnitřní zábrany, strachy, naše vlastní vězení a zavřené oči – ne nechtělo se nám, a strach mohl být tím, co nás paralyzovalo – a jak vidno, druhá karta naznačuje, že to mohlo být tam, kde právě potřebujeme trochu prorazit, se Sedmou holí se postavit i známému, blízkým, postavit se sami sobě a být třeba i v opozici, pokud už toho všeho utlačování máte dost. A právě takové spory, jejichž hlavními aktéry byl váš vlastní strach a zvyk, a nutnost už teda něco udělat jinak – ty tu jsou oživeny. Více jsme tedy mohli vidět, co nás tíží, kde sami sobě stavíme ostnatý drát do cesty, kde se upozaďujeme ve prospěch dravějších lidí kolem, a sdělení je pak jediné – ohlédněte se a zlikvidujte ten strach, postavte se všemu a všem, kdož vás vysávají.
Inspirovaly nás kartičky Základní tarot, Synergie, děkujemeee….*heart**heart**heart**heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account