***
“KARMA SI NEVYBÍRÁ.
KAŽDÝ DOSTANE PŘESNĚ TO,
CO SI ZASLOUŽÍ.”
***
Krásný den, Tvůrci. ⭐️
Vývoj lidstva je vždy důsledkem činů, rozhodnutí a vlivů minulosti. Vše, co řešíme ve svém Životě DNES je ovlivněno tím, co jsme VČERA dělali, co jsme zaseli a na co jsme mysleli. A to vše spolu rozhoduje o tom, jaká bude naše BUDOUCNOST.
 
Žehráním na minulost nic nespravíme… jak říkala má babička… škoda plakat nad rozlitým mlékem. ???? S energií, která vládne tomuto týdnu je daleko účinnější PŘEVZÍT ODPOVĚDNOST ZA SOUČASNOU SITUACI A STAV SVÉHO ŽIVOTA, abychom se mohli POSTAVIT DO SVÉ SÍLY a mohli jsme začít VĚCI MĚNIT, abychom navzdory prvotním obtížím změnili, co už neslouží a VYTVOŘILI JSME NOVÉ HODNOTY, které budou V SOULADU S NEJVYŠŠÍM DOBREM A LÁSKOU A BUDOU SLOUŽIT NAŠÍ LEPŠÍ BUDOUCNOSTI.
 
Možná se to zdá jako obecný “blábol”, ale za tímto sdělením se skrývá spousta úsilí, spousta čištění energií a překonání vlastního stínu. A jednou z Cest je tento týden vzdát hold svým předkům za možnosti, které nám svými Životy pomohli stvořit. Chcete-li pomoci hojit svou rodovou karmu, bolesti, které si Vašem rodě nesete, dovolte si je tento týden rozpustit krátkým zastavením, modlitbou či uctěním všem mužů a žen Vašeho rodu. Věnujte jim chvíli svého Života, abyste jim poděkovali za to, že nám vytvořili podmínky pro to, ABYCHOM MOHLI věci měnit a změnit.
 
Převzetí odpovědnosti a vstoupení do své síly s sebou nese samozřejmě i strach. Strach z toho, abychom vše zvládli, abychom si s tím poradili a ochránili sebe i své blízké. A nese s sebou i obavy z této odpovědnosti, které se mohou projevit jako VINA tehdy, když vnímáme, že jsme selhali či že selhat můžeme. Nebo… na straně druhé, mohou přinášet rebelii proti současným hodnotám a převzetí odpovědnosti, jak se dnes i děje a jsme toho svědkem u některých akcí.
 
Nic z toho není ani špatně, ani dobře. Svět, v němž žijeme, je svět dualitní a proto jsou v něm možné obě polarity. Na Vás ale je, jestli uděláte tlustou čáru za minulostí a zda převezmete odpovědnost za svůj Život a něco v něm změníte. Máte tu možnost i příležitost. ????
 
Jestli chcete začít znovu a lépe, tak TEĎ je ta pravá chvíle se pustit do své proměny. Protože teď je ten čas, na který jsme čekali. My jsme ti, na které jsme čekali. Protože my jsme TVŮRCI. ❤
S Láskou Lenka 
 
Energie najdete zde. https://youtu.be/ZpARgrAV-dI
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account