Miluji knihy, a i když sice nemám vždy čas podle představ, abych mohla zalézt do kouta a hltat každý řádek, tak v mezičase přejezdů od návštěv třetí adventní neděle, vymalovávání omalovánek Toma a Jerryho a přípravy na další pracovní týden alespoň vybírám ty, které v nejbližší době chci přečíst. 
A tak dnešní nedělní nedělání bylo v duchu listování a těšení se na sváteční dny volna, které strávím minimálně s těmito dvěma knihami, které jsem dostala od mých inspirožen Lucie a Evy. 
Mateřství a seberealizace od Lucie Nobis – kniha s deseti otevřenými, inspirujícími, niterně nahými zpovědmi českých maminek, podnikavých žen a podnikatelek. Ten jeden tak trošku znám 😉 a těch zbylých deset si už brzy moc ráda přečtu. 
Luci, děkuji za krásné věnování a za nás za všechny ženy díky za otevřené téma, kterého ses nebála a otevřeně do toho šla a nadchla nás všechny ostatní! Věřím, že kniha bude velkou inspirací pro řadu žen, které vedle řady dalších rolí na tu nejdůležitější zapomínají … 

 
Ženy, které změnily svět od Lynn Santa Lucia – všechna předešlá století byla převážně výsadou mužů a ženám doba nepřála, přesto se mezi nimi objevilo několik odvážných a výjimečných osobností, které změnily běh dějin. Mezi světovými panovnicemi, političkami, vědkyněmi, sportovkyněmi a podnikatelkami najdete i řadu Češek – Miladu Horákovou, Věru Čáslavskou, Martinu Navrátilovou a řadu dalších.
Děkuji Evo za inspirativní knihu a věnování. Více žen jako VY, které šíří poslání a základní hodnoty, které světu mohou ženy zpátky dát! *heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account