Cesta k sebepoznání a uzdravení: Homeopatie pomáhá vnitřně i fyzicky

S těmito slovy ke mně přišla loni na jaře 40-ti letá žena.  Již několik let se marně pokoušela probudit lásku v jednom rozvedeném kolegovi z práce. A nic. Pořád nic. Ani dříve to s partnery nebylo slavné. Ačkoli je vcelku pohledná, soběstačná, pracující a šikovná, tak co se vztahů týče jedna „pohroma“ za druhou.

Naposledy měla 4-letou známost, když jí bylo 23. Pak se, bohužel, rozešli a od té doby  má smůlu jen na zadané, ženaté, co si chtějí akorát „vyhodit z kopýtka“. Žádný otec budoucích dětí a hodný manžel není v dohledu. Což ji velmi trápí a neustále to řeší.

Celková nepohoda se odrazila i ve zdravotním stavu. Koncem března měla pocit, že špatně vidí na levé oko. Šla k lékaři, dostala kapky, ale stav se stále zhoršoval, až na něj přestala vidět úplně. Další vyšetření, včetně magnetické rezonance, potvrdila roztroušenou sklerózu. Což ji nepotěšilo. Diagnózu si spojila se starým strachem ze smrti (v roce 2010 jí zemřeli dva strýcové a dědeček) a výsledkem bylo celkové nervové vyčerpání, příšerné strachy – že oslepne, co bude dál?, ze samoty, že si nikoho nenajde, že zemře.

Naprostý strach a beznaděj. Tou dobou byla již 2 měsíce na nemocenské.
Z dalších potíží ji trápila PMS – náladovost a plačtivost vždy před menstruací. Občas se objevila migréna. V poslední době měla i těžké sny – že je ochrnutá, nebo že je v rakvi a nemůže se dostat ven, neví, co má dělat, aby to vyřešila. Strašný strach ze smrti ji pronásledoval i ve snech. Svých potíží byla plná, musela o nich stále mluvit, bylo vidět, jak z ní slova létají jak pára z Papinova hrnce.

Předešlé vztahy vždy končily tím, že partner měl jinou ženu. Tedy velká žárlivost z její strany. Vždy po rozchodech následoval nějaký zdravotní problém – dříve mívala vodu v levém koleni, teď má dokonce RS. Tělo odráží vnitřní problém, říká nám, že je třeba něco řešit, udělat.  Tuto ´vnitřní změnu, po které tělo volá svými symptomy, dokáže nastolit správně zvolený homeopatický lék velmi rychle. Proto je homeopatie mnohem účinnější při řešení nemocí než klasická medicína. Dovede totiž odblokovat „to, co je s pacientem špatně“ – jeho zaseknutou vitální sílu, ukázat mu, jak se má napravit. Jemně a šetrně jej posunout ke zdraví.

V tomto případě lékem, který pacientku jemně leč rychle a trvale posunul ke zdraví, byl Lachesis mutus. Začaly jsme potencí 30, postupně jsme ji zvyšovali na 200 a 1M, na které je dodnes.
Již na první kontrole došlo k výraznému zlepšení nálady, oka, mohla začít chodit do práce, měla víc energie.

Dnes je plná pozitivní energie, chlapy už vůbec neřeší, stejně jako neřeší žádné strachy. Nebojí se ani své nemoci (nemá žádné projevy) ani smrti. Žije šťastně a spokojeně. Homeopatie odblokovala vnitřní blok – v tomto případě vzniklý  nahromaděnou žárlivostí z předešlých nezdařených vztahů. Tím se její vitální síla mohla volně rozproudit jak má a tělo už nemá důvod vytvářet nemoc. Prosté, geniální, účinné.

Potíže ve vztazích má dříve, či později, snad každý. Láska je nejsilnější emocí vesmíru. Proto nás právě potíže v oblasti vztahů mohou velmi silně zasáhnout a nezřídka jsou příčinou řady nemocí. Nešťastná láska může zablokovat naši vitální sílu a tím způsobit vážné potíže. V tomto případě dokonce roztroušenou sklerózu.  Naštěstí je tu homeopatie, která dovede rozpustit i tyto hluboké bloky, nastolit opět rovnováhu organismu a tím ochránit naše zdraví. Proto neváhejte a pokud  i vaše srdce bylo zklamáno nešťastnou láskou, vyhledejte včas dobrého homeopata. Uleví se vám na těle i na duši a hlavně nedojde ke spuštění závažnějších nemocí.

Krásné jaro, plné šťastných lásek přeje
Petra Cihlářová
www.homeopatie-praha.com

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account