Jak naučit ruku synchronizovat barvy? Jednoduše, hlava už to umí.
Tak se tedy uvolněte a odložte štětec. Zpozorněli jste? Cože, vždyť v názvu článku uvádím, že budeme míchat barvy! Ano a štětec by nám v této fázi překážel. No tak tohle jsem se jednou dozvěděla v kurzu malování. Výhodu máte vy, které jste hravé. No myslím, že hravost je spíš výsda můžů. Tak to alespoˇn zkusme.
Jste hravý typ? Máte výhodu.
Musím se přiznat, že  já tedy úplně hravý typ nejsem. Přesvědčit mne, abych si s vámi dala partičku karet, je skoro nadlidský výkon. Společenské hry nejsou pro mne v současné době úplně zábavné. Nicméně, ráda s i hraji v pohybu a  v malování. Vnímám, že kolem mne je spousta hravých lidí. Snad jste tedy přišli na nějaký obor, kde si rádi pohrajete.
Jak se tedy naučit  míchat barvy?
Hrajte si.  Jak jsem předeslala v úvodu článku, je dobré, pokud si dokážete hrát. Pokud se tedy v tomto cvičení malování nebudete brát úplně vážně. Někomu k tomu stačí parta lidí, někomu slunečný den a někdo si k těmto dvěma atributům pohody ještě přidá sklenku dobrého vína.
 
Štětec bude naše prodloužená ruka, která už zažila co to je, když mozek pošle barevný signál. Výsledek mého barevného hraní vidíte na fotce k tomuto článku. Vznikl v kurzu malování a kreslení

Zkuste si táké hrát.
Nebo si zatím přečtěte článek  http://www.kurzyuzuzy.cz/naucte-se-michat-barvy/ a pak do toho jděte. Je to zábava. Věřte mi.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account