Vše, co si přeji, již mám
 
Pokud si něco přeji, je to přesně ta chvíle, kdy sestupuji do vlastního nitra, vyšlu prosbu a na vše začnu pohlížet vnitřním pohledem. Vím, že síla myšlenky je mocná a vesmír nám všem umožní vše, co si přejeme. Je třeba si ale uvědomit, že sami musíme chtít pracovat i sami na sobě a to, že pro splnění toho, co si přejeme, nemůžeme ustrnout na jednom místě. Buďme sami sebou, věnujeme se sami sobě, osobnímu rozvoji a kráčejme po naší cestě, pro kterou jsme se rozhodli.
 
Přestaňme si přát málo, začněme si přát více, ale přestaňme lpět
 
Sama v mých přáních nejsem skromná – jsem přesvědčena, že je to jen o nás samotných, ale vím, že je třeba na našich přáních nelpět. Radujme se z toho, co nám život přináší a co nám vesmír posílá a nakládá. Nebuďme zklamaní, pokud se naše přání nezačnou plnit okamžitě – vše má svůj čas.
 
Sama jsem poměrně dlouhou dobu na mnohých přáních lpěla a když se ta přání neplnila, byla jsem zklamaná. V momentě, kdy jsem to pustila, vstoupilo to do mého života takovým způsobem, že jsem nevěděla, jakou cestou se to ke mně dostalo.
 
Vytvořme si nástěnku vizí
 
Vím, že to, čemu věnuji pozornost, začne v mém životě narůstat. Uvědomila jsem si, že je třeba mít jasno v tom, co si moc přeji a pravidelně na to ladím své myšlenky. Důležité je si také připomínat cíle, po kterých toužíme. Sama mám také vyzkoušeno, jak změním nastavení svého podvědomí, pak se začnou dít věci, které jsem pustila z pevného sevření.
 
Na tvorbu této nástěnky je dobré vyhradit si čas, kdy nás nebude nikdo a nic rušit. K ruce si nachystejme časopisy, v kterých můžeme listovat a vystříhávat obrázky, na kterých je zobrazeno vše, co si přejeme – např. lepší bydlení, obrázky míst, které chceme navštívit atp… Nezapomínejme číst i nadpisy i slova a pokud něco z toho vyjadřuje to, po čem toužíme, vystřihněme to k tomu.
 
Vystřihnuté obrázky si začněme dávat na naši nástěnku tak, jak sami cítíme. Na to vše – na vybírání, stříhání a připevňování na nástěnku – si vyhraďme tolik času, kolik jen potřebujeme.
 
Pro mne samotnou je tato nástěnka mým každodenním společníkem a vždy ráno nebo kdykoli během se na ní podívám a myslí se tak přenáším na místa z obrázků. Představuji si, jaké to je být na daných místech. Co slyšíme, co vidíme, co cítíme?
 
 
Síla přítomného okamžiku
 
Dlouhou dobu mi trvalo, než jsem si uvědomila, že bych měla být vděčná za to, co mám tady a teď. Vím, že vše, co přichází do mého života má nějaký důvod. Není třeba, abychom všemu, co se v našem životě děje, rozuměli, život nám nakládá jen to, co zvládneme. Nic se v mém životě neděje náhodou a vše, co mi život sešle, je v danou chvíli to nejlepší, co mě mohlo potkat.
 
Pokud mě někdy přepadne pocit, že je to to nejhorší, co mi život mohl seslat, pak i to se v mém životě děje z nějakého důvodu. Vnímám to tak, že vše, co mě v životě potká, mě má na mé cestě posunout kupředu a vše z toho, co se mi v životě děje, mí má pomoci uzavřít staré a začít nové. Skutečně není třeba vše chápat – k pochopení dojdeme vždy v ten správný čas.
 
Buďme pokorní, sami sebou a nenechme se ovlivnit druhými. To, co vyhovuje druhým nemusí nutně vyhovovat nám

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account