Změny. Jednu dobu jsem je nesnášela. Nemohla jsem o změnách ani slyšet. A hlavně jsem nechtěla změnit ani jedinou maličkost. Jsem člověk, který když si na něco zvykne a vyhovuje mu to, nepotřebuje a nechce cokoliv měnit. Poslední dobou, ale chápu čím dál víc, že změny jsou normální a k životu prostě patří. Asi je to i díky mojí mamce, která změny miluje a dělá je často. Jak jsem starší, tím více se k ní přidávám a vlastně se mi to i líbí ;-). A proto jsem se rozhodla napsat tento článek, hlavně pro vás, kteří to máte se změnami podobně.

Tento článek jsem vůbec neměla v plánu psát, ale nakonec jsem rychle otevřela Word a písmenka se začaly sypat. Rozhodla jsem se s vámi podělit o to, jak je důležité občas nějaké ty změny ve svém životě dělat, i když je nemáte rádi. Někdy je to totiž to nejlepší, co můžete udělat. Protože věřte mi, že z vlastní zkušenosti vím, že pokaždé když jsme s mamkou nějakou změnu udělali, tak i když to na první pohled tak nevypadalo, bylo to vždy k lepšímu…

V tomto roce, vlastně už od prosince se totiž u nás dějí opravdu velké změny a musím přiznat, že jsem z toho vážně hodně unavená. Někdy mám chuť prospat celý dny, ale potom zase cítím najednou velkou energii, když myslím na to, co všechno dobrý nám ty změny přinesou. Jako dobrá pomůcka mi vždycky pomáhá si představovat (vizualizovat) situaci už jako vyřešenou a že všechno dopadlo dobře ;-).
Ale hlavní myšlenkou tohoto článku, kterou jsem vám chtěla předat, je to, že pokud chcete být šťastnější, chcete si plnit sny nebo se jen posunout z místa, je potřeba přijmout, že změny k tomu prostě patří a je to super, protože nakonec budou vždycky jenom k lepšímu, i když se to na první pohled nebude zdát ;-).
(Tato část byla ukázka z připravovaného eBooku.)
A jaké změny teď čekají mně? Kromě toho, že se budeme brzy stěhovat, tak taky chystám nějaké novinky pro vás. Ještě úplně nechci říkat, co všechno, ale věřím, že se vám to bude líbit stejně jako mně. Jen musím říct, že k tomu všemu potřebuji opravdu hodně odvahy a vystoupení z mojí komfortní zóny, tak mi držte palce…
Mějte se hezky a nebojte se dělat změny,
Sabi
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account