Co vy a bydlení? Pochlubte se… již máte své bydlení snů? Já jsem přesvědčená o tom, že sem každý přicházíme s nějakým svým vnitřním konkrétním potenciálem (já tomu říkám čárovým kódem, který hodně souvisí i s časem a datem našeho narození, ale o tom třeba někdy příště). S tímto našim čárovým kódem buď některé věci ladí a jiné neladí. A tak je to i s bydlením.  Jednomu bude vyhovovat byt v paneláků, Máňa naopak bude snít o prvorepublikové vile a Bedřich bude nejvíc šťastný v malé vesnici na statku. Každého si přitáhne to správné místo… jen někoho dřív u někoho to chvilku trvá. Určitě znáte i ten pocit, když někam vejdete a je vám tam neskutečně dobře. Prostě jako doma. A naopak… vejdete, přeběhne vám husí kůže po zádech, zamrazí a již koukáte, kde jsou nejbližší dveře, že už byste zase mohli jít. Tento pocit vám ukáže dvě zásadní věci. Zda s vámi dané místo ladí a druhou věcí je energie daného místa. Nemovitosti si totiž můžete představit jako takové datové úložiště, které do sebe nahrávají energie lidí a příběhů, které se v nich odehrávají a kumulují je. Můžeme to připodobnit k situaci, kdy vejdete do místnosti, kde se předtím dva lidé pohádají. Nemusí vám říct ani slovo a vy již víte, že je něco špatně. Stejně je to s nemovitostmi… taky poznáte, když to někde neladí. Jenže co teď s tím. Přeci jen stavět donekonečna na zelené louce nové stavby není smysluplné. Ani stavební materiály a pozemky nejsou nekonečným zdrojem. Takže pokud se chystáte vyladit si nemovitost na sebe a nepřenášet si do života energie a příběhy předchozích majitelů, tak se s vámi podělím o pár rad.

 Pozor na staré obrazy, zrcadla a osobní tvorbu předchozích majitelů. Obrazy zachycují příběhy, takže pokud bude obraz se smutnou tématikou, poškozeným rámem či náboženskou tématikou (jak jinak než depresivní výjev) tak to moc dobrou energii nepřitáhne a bude vám vytvářet v domě negativní místo. Zrcadla jsou také značné energetické nosiče. Jistě si pamatuje z prohlídek zámku různě historky o strašidlech, které jsou v nich vidět. Stará zrcadla mají v sobě často absorbované různé otisky podobně jako páska ve videokazetě (pro mladší ročníky… ty černé krabice na film, než se přešlo na cédéčka) a zároveň fungují i jako takové energetické průchody (o tom třeba někdy příště). Takže tyto předměty opravdu dobře promyslet, zda ponechat.
Před nastěhováním vždy vymalujte. Vytváříte si tím prostor pro svoji energii a život. Vysíláte tím vesmíru signál, že vám má vytvořit nový a nepopsaný list. Ideální je použít bílou barvu, protože ta symbolizuje čistotu a nové začátky.
Všechny povrchy otřít a to buď nějakým ekologickým úklidovým prostředkem nebo vodou se solí. Opět se povrchy zbaví předchozích energetických stop.
Prohlaste se za nového majitele nemovitosti. Ať již v duchu anebo na hlas oznamte, že nyní zde budete bydlet vy a jste pánem svého domu.
Dobré je použít i vonnou tyčinku či nějaké vykuřovadlo a projít s ním všechny místnosti. Kouř je taky velice dobrý na očištění starých energii.
Někdy se vám může stát, že některou místnost z nějakého důvodu nebudete mít rádi, nebudete tam chtít chodit. Či nějaké místo, kde váš pes bude pravidelně štěkat do prázdna. Často nastěhováním do domu můžete aktivovat nějakou mrtvou duši, která je s místem spojená a nemůže odejít. Druhou variantou je, že se na místě mohlo stát v minulosti něco zlého. Doporučuji na místo umístit sklenici, či nádobu se slanou vodou či kus soli. Zlepší se tím energie místa. Pokud máte i nadále pocit, že s vámi bydlí duše, která tu již nemá co dělat, tak doporučuji se obrátit na někoho, kdo si umí s tímto poradit a duši odvést. Není většinou dobré je dráždit na vlastní pěst a začátečník by metodou pokus omyl mohl napáchat spíš víc škody než užitku.  Když potřebujete opravit pračku, tak si také zavoláte někoho, kdo tomu rozumí a nevrtáte se v tom sami.
Kupte si novou živou květinu… rozproudí energii v domě a symbolizuje rozkvět a nové začátky. Pomůže vám rovněž v tom, aby byla nemovitost brzy vyladěna jen na vás.

 
Mějte se magicky
Petra

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account