To, co se mi dnes stalo doopravdy nazývám zázrakem, protože u mě došlo k okamžitému uzdravení a ještě navíc ke mně přišla práce, po které toužím. 🙂 Musím Vám o tom napsat, protože to vše souvisí s tím, co na mém webu najdete ⇒ A to vše souvisí s tím, že máme jako lidé svá přání a chceme si je plnit ⇒ A to vše souvisí s tím, že existují metody, které nám v tom pomáhají a co víc – které fungují!!!!
 
Já osobně na sobě zkouším úplně všechno, než Vám o tom napíšu nebo to doporučím. Také i to, když zkouším na jednu věc více metod a pak Vám píšu, co mi fungovalo a co ne a nebo co fungovalo méně. Přesto Vám ty metody a techniky napíšu všechny. Proč? Jednoduše z toho důvodu, že Vám může fungovat lépe jiná, než která byla nejlepší pro mě. Každý jsme jiný, každý jsme individualita a proto mé hlavní poselství znělo, zní a bude znít:

„Hledejte si vlastní cestu!“

 
Za štěstím i za úspěchem. Ale to, co se mi podařilo s Akcelerátorem přání a jeho hlavním úkolem Zlatou 100, to je doopravdy něco, co vyrazilo dech i mně!

Funguje všem, kteří to nevzdali. A je úplně jedno, jestli pořádné účinky pocítí hned 1. den a nebo třeba až 21. den. Prostě má 100% výsledky a každý, kdo se do něj třeba jen zrovna pustil, tak to dokáže, protože taková je na něj odezva! Nebojte se, jestli to bude dřív nebo později, protože podstatné je, že to bude!!!
I kdybyste nedokázali v Akcelerátoru plnit všechny úkoly každý den na 100 %, tak i jen samotná Zlatá 100, jejímž základem je vděčnost a uznávání krásného a dobrého kolem nás, Vám pomůže kdykoliv a kdykoliv zlepšit Vaši náladu a změnit Vaši mysl na pozitivní a to okamžitě. Funguje jak jednorázový lék.

 
Stalo se mi
Něco podobného se stalo právě dnes mně, když jsem se ráno probudila a můj krk byl oteklý, špatně se mi mluvilo a každé polknutí bolelo, jako kdybych měla v krku smirkový papír. Přítel byl báječný, pusinkoval mě a hladil, abych se cítila lépe, ale musel utíkat do práce, tak jsem zůstala sama. A i já se pustila do práce, takže bolest ne bolest, vzhůru do toho. Samozřejmě mi to šlo jako psovi pastva, protože jsem nedokázala myslet na nic jiného, než na to, až zase polknu a že to bude bolet.
 
Pak volal tatínek a já se rozhodla, že s ním a s maminkou půjdu na nákup. Maminka byla veselá jako vždycky, ale já se utápěla v bolesti vlastního krku. (Je to hrozně zajímavé, ale když jsem se řízla do palce, že jsem měla 6 stehů, tak to pro mě bylo jako nic, ale jak jde o bolest v oblasti hlavy, tak to doopravdy nezvládám a moc nad věcí nejsem.) Lékárnu jsem vybavila rychle, za to nákup byl nakonec těžký (a to jsem šla „jen pro pár věcí“). Venku jsem musela ještě 10 minut čekat na autobus a to už to ve mně jelo:

  „To je tak hnusný počasí todle to.“
  „Hrůza, lidé už se zase začínají oblékat jako vrány.“ (Vesměs v černé.)
  „Příšernej ledovej vítr, fuj.“
  „Je šílený, že do jara zbývá ještě tolik měsíců.“
  „Tohle studený peklo tu už bude nafurt.“

 
A tak dále. Dobře mi tak! Pohltila mě bolest a tak bylo nejsnadnější na celém světě zaměřit se na to špatné a negativní. Nakonec autobus přijel, bylo v něm příjemné teplo a když jsem zase polkla, a měla sto chutí si krk uříznout, tak jsem si řekla dost!!! Vždyť mám Zlatou 100 a vím, co mám dělat! 🙂 A tak jsem hned a okamžitě otočila:

  „Je krásné, že je všude ještě tolik zelené trávy.“
  „Je dobře, že stromy shodí listí. Musí si odpočinout, aby byly na jaře zase krásné.“
  „Děkuji Ti moje tělo, že mi tak skvěle sloužíš. Doma Ti uvařím čajíček, zavrtáme se do postele a v teple budeme pracovat. Uděláme si to hezký. Uvidíš, krásně se o Tebe postarám a budeš hned v pořádku…“

 
Ve chvíli, kdy jsem si říkala tato slova a pak i další, jsem se začala okamžitě cítit dobře a začala jsem se těšit na práci z postele, v teplíčku a s čajíčkem. A co se nestalo? Polknu a bolest byla pryč!!! 😀 Nemůžu tomu uvěřit! Samozřejmě jsem si doma čaj uvařila a dala jsem si céčko, přesto je bolest pryč! Po tolika hodinách trápení! 😀
 
Díky, vděčnosti!
Vděčnost má neuvěřitelnou sílu a Akcelerátor přání, který je na ní v základu postavený, má pak moc ještě větší. Tak jako já se naučíte, že jenom zaměření na to hezké, co kolem Vás je, Vám okamžitě přinese úlevu a vpadne do Vás klid. A když trénujete poctivě alespoň 21 dní, ale lépe 30 dní a nejlépe 40 dní, tak se naučíte tyto krásné a dobré věci kolem sebe vyhledávat automaticky. Vejde Vám do krve být vděční, a i když možná přijdou krize, naučím Vás zvládat také je, abyste už konečně se svými přáními uspěli. 🙂
 
Proč je rovnováh tak důležitá pro Vaše přání? Jednoduše proto, že jen z této pozice máte sladěnou energii s tím, co vlastně říkáte a co vysíláte. Zbavíte se strachu a obav a díky tomu k Vám Vaše přání přijdou rychleji. Zní to prostě? 😀 Já vím! Do teď nemůžu uvěřit tomu, že je to až tak prosté a tak neskonale funkční! 
 
A protože dnes to pro mě nebylo jenom o zdraví, tak ve chvíli, kdy jsem doma vařila čaj a vybalovala nákup, jsem měla telefonát o práci, o kterou se zajímám. Paní byla úžasná a milá a mně se tak splnilo jedno z ranních přání. A to už byly 2 splněná přání ze 3 a ještě nebylo ani poledne. 🙂
 
Jestli i Vy chcete takto vpustit zázraky do svého života, není nic lepšího, než se přidat k nám všem z Akcelerátoru přání a na vlnách vlastního Vortexu si splnit vše, po čem toužíte už tak strašně dloooooooouho! 😀
 
Omlouvám se, musím se pořád smát, protože dneska to byla fakt pecka! 😀 A jsem vděčná, že se cítím skvěle a ještě vděčnější, že Vám to můžu napsat. Jsem vděčná za své tělo a své zdraví. Jsem vděčná, za Vás, mý čtenáří, protože Vy všichni máte stejnou možnost jako já a i ostatní, kteří se už pustili do Akcelerátoru přání, abyste měli vše, co si přejete. KONEČNĚ! 😀
 
Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account