Rádi byste si vyčistili hlavu, odpoutali se od starostí, které vám nedají spát, na chvíli zapomenuli na všechno, co je potřeba udělat a prostě jen tak byli?
To vše můžete mít, pokud přijdete do výtvarného ateliéru.
Čeká zde na vás pohodová atmosféra, která přeje relaxaci a tvořivé činnosti. Objevíte zde úplně nový svět a vůbec nevadí, že máte pocit, že malovat neumíte. Od toho je přece kurz malování a zkušení lektoři, aby vás malovat naučili.
Seznámíte se s různými malířskými technikami, ujasníte si používání a míchání barev. Naučíte se používat různé malířské štětce, špachtle, stěrky, válečky, palety a další malířské potřeby. Čekají vás tempery, akvarel, lazura, akryl, olejomalba. Ale vyzkoušet si můžete i malbu prstem. Budete malovat zátiší, portrét i figuru.
Ale nebojte, žádné biflování nebude.
Kurz se maximálně přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům. Dostanete přesně to, co vám bude příjemné a udělá dobře. Dostanete prostor pro vlastní nápady, budete pracovat s vlastní fantazií, jistě ji na kurzu probudíte. Alespoň v případě, že si vyberte kurz malování pražského Ateliéru ŠUM.
Rodinná atmosféra, pohoda, tvůrčí prostředí a lektoři otevřeni každému účastníkovi. Náplň kurzů se vám po dohodě může individuálně přizpůsobit. Vše proto, aby vaše dojmy byly co nejlepší, aby vaše zážitky a relaxace odpovídaly tomu, co potřebuje vaše pravé já. To vše slibuje kurz malování Ateliéru ŠUM, ale i další výtvarné kurzy. Podívejte se na celou nabídku kurzů a vyberte si pro sebe ten pravý!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account