Ne vždy se život vyvíjí podle našich představ. Možná patříte k těm, kteří leží v tomto čase v nemocnici nebo prochází nemocí doma. Je tolik činností, které byste chtěli dělat a nemůžete. Ať už jsou to maličkosti např.: toužíte jít si vybrat dárky pro své blízké, pochutnat si na bramborovém salátu nebo třeba si jen projít vychutnat pohled na ozdobená ulice.
 
Je vám to líto, zlobíte se, mísí se ve vás pocity bezmoci a vzteku.
 
V těchto těžkých chvílích si vzpomeňte, i když se život v nějaké oblasti hroutí – a nemusí to být jenom nemoc, je důležité si uvědomit, že stále je se o co opřít.
 
Váš život se skládá z mnoha pilířů – zdraví, vztahy, žijete ve společnosti, finance, práce, duchovní oblast. Když spadne jeden z těchto pilířů, může se opřít o ten druhý.Vždy některý z nich zůstane stát. Nikdy není pozdě zvednou se ze dna a postupně začít tvořit život jaký chcete.
 
Máte kolem sebe milující rodinu nebo přátelé?
Máte, co jíst a kde spát?
Máte práci nebo aspoň 2 zdravé ruce a nohy?
Máte koníčka, který vaše srdce naplňuje radostí?
Máte svůj vnitřní život?
 
Pokud jste odpověděli aspoň na 3 otázky kladně, můžete si říct, že jste ve svém životě nesmírně bohatí a máte být za co vděční. Skutečné bohatství nelze měřit penězi.
 
Říct si o pomoc není projevem slabošství! Je to projevem naděje a víry v lepší zítřky. Věřím, že vždy se najde někdo, kdo vám rád pomůže.
 
Posílám vám i můj malý dárek ode mě:
 
https://jsioriginal.cz/clanky/zivot/
 
Koučovací cvičení, díky kterému jsi utřídíte myšlenky v hlavě a možná vás i nasměruje k důležitým krokům do nové životní etapy.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account