V roce 2017 jsem fakt MAKALA.
 
Jakože extrémně, ve srovnání s jakýmkoliv obdobím předtím. Na sobě i na projektech. Jezdila jsem také často do “veliké” Prahy, kde jsem se scházela s inspirativními lidmi a po cestě tam a zpět mi vždycky “o klobouček zavadilo” hodně “aha”.
 
Letos cítím, že díky této kvalitní, neošizené “přípravě” mohl nyní přijít “čas sklizně” a čas odpočinku a UŽÍVÁNÍ SI. To neznamená, že hodlám mít celý rok 2018 nohy na stole, ale určitou aktualizaci priorit provádím 🙂
 
Hodně se mi loni osvědčilo NEUTÍKAT před tím, co “neumím”, ale NAUČIT SE TO. (Třeba ne dokonale, ale začít s tím a osvojit si alespoň základy.) Protože čím víc věcem rozumíme, čím víc toho umíme, tím se nám žije SNADNĚJI, protože vynakládáme na řešení každé jednotlivé záležitosti mnohem méně energie a jsme nezávislejší na ostatních a okolnostech.
 
Můžeme-li se na sebe v mnohém spolehnout, nemusíme mít takový STRACH z budoucnosti, protože i kdyby nastaly “neočekávané okolnosti” (vždycky nějaké nastanou 😉 ), tak VÍME, že už máme dostatek schopností si s nimi poradit. 
 
Jak jste pojali rok 2018 vy?
 
Máte představu, co v něm chcete zažít či zvládnout (a konkrétní plány), nebo zatím ještě vyčkáváte, co “čas přinese”? Pokud potřebujete inspiraci, podporu nebo povzbuzení, zvažte láskyplnou vzájemně podpůrnou skupinu S Jolčou o životě https://www.facebook.com/groups/1786914764944708/ .
 
Funguje na stejném základě, jako život sám: co VLOŽÍTE, to zúročíte. *heart* Můžete se také prostřednictvím Lvího blogu (formulář vpravo nad články) https://www.jolanafiserova.cz/blog/ přihlásit k pravidelnému odběru čerstvých originálních a velmi oblíbených nedělních Lvích tipů, které každou neděli v podvečer po 17. hodině přinášejí dávku povzbuzení a nápadů do nového týdne. *wine*
 
Jen doporučuju opravdu tipy číst a hned zavádět do praxe, protože jinak jsou sebelepší “aha” k ničemu. 
 
Aha! 😀
 
Jolana Fišerová
https://www.jolanafiserova.cz/
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account