Milé ženy, všechny Vás srdečně zdravím.
V tuto chvilku se dívám do karet na tento týden a usmívám se, protože by to měla být doba  hravosti. A kartičky Vám chtějí říci, že není nutné vždy brát vše  příliš vážně,  chtějí říci, že se nemusíte vždy a za všech okolností stále chovat jen zodpovědně.
Klidně se uvolněte, berte chvilku život jako hru, uvolněte se, protože si to zasloužíte a v „křeči“ se nedá žít dlouho.
Je čas na volnost, uvolnění a zábavu.   
Můžete  tento týden zažít nějaké nové situace, nová dobrodružství, ale aby to mohlo projít, tak se musíte zbavit strachu a úzkostí z nových věcí, které do života přicházejí.
Je čas toho – dělat si radost, hrát si, tvořit,  prožívat bezstarostné chvilky, vychutnávat si to a hlavně můžete aspoň v tuto dobu, na chvilku hodit všechny starosti za hlavu.
Někdy to člověk potřebuje, jako koza drbání, jak se říká!
Neříkám, že nebudete muset řešit běžné denní  povinnosti, ale můžete to zvládat s nadhledem, úsměvem na tváři, s lehkostí .
Pokud se nyní podívám na  partnerské vztahy, pak  je opět velice důležitá  hravost, užívat si  vzájemného třeba škádlení, nějak se navzájem překvapovat, hrát si, potěšit se navzájem nějakým odvážným , vášnivým či až možná malinko adrenalinovým nápadem.
Prostě je dobré v rámci vztahu či vztahů udělat něco navíc, ukázat, jak moc Vám na  tom vztahu záleží, že jste schopna pro to dělat i úplně „kraviny“, dejte průchod absolutně své fantazii, buďte spontánní , hravé a užívejte si toho.
Chce to jen smysl pro humor.    
Další oblastí je hmotný svět. A i zde platí, nedělat si nějaké přehnané starosti, protože je to doba, která pro vás představuje doslova hlavu plnou nápadů, mohou vás čekat i nové pracovní příležitosti, je zde šance  na nějaký posun, který by ale byl  zapříčiněný právě nějakou vaší snahou, nápadem.
A kartičky  doporučují si tutu šanci nenechat  proklouznout mezi prsty.
 
S láskou a úctou 
Ili
 
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account