Loňský rok byl… jedním slovem náročný. Roky, které mají na konci devítku, jsou totiž velice často ve znamení ukončení všeho, co dál v našem životě nemá místo, co pro naše dobro musí skončit a nemá dál pokračovat.
 
Málo kdy jsme ale ochotni se pustit. Lpíme na všem, co je součástí naší komfortní zóny. To je pochopitelné, že se změnou přichází strach. Proto se také naší komfortní zóně říká komfortní. A v takových případech se pak s pravidelností objeví rok, který by se dal nazvat jako čistič. Ať na něčem lpíme sebe víc, vezme nám to. A my cítíme díru. Nevidíme příležitost. Cítíme, že nám bylo něco vzito, neco odebráno, něco bylo odejito.
 
I já se dlouho na svém blogu neozvala. Tento rok byl opravdu náročný. Mému muži 2 měsíce po svatbě našli nádor na mozku… Zvládli jsme to. Už bojovat nepřestaneme. Posílilo nás to. Alespoň tak se na to snažíme ze všech sil dívat. O roku, který nás zkouší, který bere něco vím. Proto každý den říkám svému Vesmíru, že mám radost, že od nás odešel právě ten nádor. Byť je to zlé, je to pro něco dobré. Pro manželovo zdraví. A takto se můžete i Vy dívat na každou svou ztrátu.
 
Nebuďte proto dále smutní! To, co mělo odejít, odejít muselo. Zkuste to vzít takto, z tohoto úhlu, třeba se Vám uleví. Zkuste popřemýšlet nad myšlenkou, že vše odešlo právě kvůli tomu, abyste se mohli posunout kupředu, k něčemu většímu a lepšímu. ????
 

Rok 2020 bude super, jestli se pustíte
To záleží na Vás. Budete ochotni se pustit minulosti, abyste mohli vykročit do lepší budoucnosti? Ti, kteří se totiž nepustí, zůstanou v minulosti. A v minulosti na Vás čeká všechno, co jste již jednou prožili. A jelikož se většinou držíme toho špatného (někdo nás opustil, přišli jsme o práci, prodělali…) a nepouštíme se, pak to špatné prožíváme (dobrovolně, vhodné dodat) stále a stále dokola. To přece nechcete? Tohle přece nemůže nikdo chtít. ????
 
Rok 2020 bude energeticky opět ve znamení změn. Ale budou pozitivní, pokud budeme vědět, co od života vlastně chceme. Pokud budeme ochotní chytit vítr do plachet a nasměrovat se. ???? To přece zvládneme, co Vy na to? ????
 

Přišly jsme si prožít všechno
Naše duše přišly na tento svět prožít a vyzkoušet úplně všechno (tento přístup mi pomohl zvládat špatné, beru to prostě jako lekci pro svou duši, pro svůj rozvoj). Zkuste se nad tím na chvíli zamyslet, třeba i v této myšlence najdete úlevu.
Přeji Vám proto do nového roku hodně pozitivních postojů, otevřenou mysl a jenom to nejlepší, co si přejete. ???? A kdybyste potřebovali pomoci, zkuste se podívat třeba na mou novoroční akci balíčku ebooků. ???? Ráda pomůžu!
 
Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account