Dneska jsem narazila na zajímavý příspěvek jednoho vojáka, který si velice přál do boje a když se mu přání splnilo – šel rovnou do války – nechalo to na něm takové stopy, že se mu otočil život na ruby. Popisoval to jako splněné přání, o kterých teď všichni hodně mluví, ale nikdo si ve finále nedokáže představit, jak mu to změní život.
Ano, nedokážeme si představit, co bude. Jenže o tom splněná přání nejsou. Jsou o pocitu štěstí, které mají přinést a štěstí je o tom, že je v rovnováze celý Váš život. Takže v jednom musím s pánem souhlasit. Pokud od někoho slyšíte, jak si splnit přání, ale nedozvíte se od něj, jak to udělat, aby byl celý Váš život pozvednut k onomu štěstí, po kterém toužíme všichni stejně, pak byste měli zvážit, jestli si od takového člověka necháte radit.
 

Informace nesmí být polovičaté
Opravdu nelze říci A a neříci B. Splnit si přání, jít za ním houževnatě, až paličatě, možná až přes mrtvoly a vlastně si tím život zhoršit, není to, co by Vám ten, kdo Vám chce pomoci, měl dát. Je to jedna ze základních dovedností, které byste v rámci profesionální podpory měli dostat. Je to úplně stejné, jako když by Vám někdo říkal:

    A: Stačí si přát! – B: Ne, nestačí, je třeba jednat.
    A: Jedno přání Vám změní život! – B: Ano, změní, ale může i k horšímu.
    A: Já Vám poradím! – B: Ale ve svém životě toho sám pro sebe nejsem schopen.

Nestačí si přát jen v jedné životní oblasti, je třeba mít kompletní rovnováhu a i komplexní přístup.
Pokud byste chtěli vědět, jak na celkovou životní rovnováhu, abyste se nemuseli tolik obávat důsledků svého splněného přání, pak se na mě neváhejte obrátit v rámci osobních konzultací. Toto je něco, co je lepší si říci a předat osobně, než jen slovy v písemné podobě. V psaném slově by mohlo něco uniknout.
Přeji Vám hodně splněných přání, která nenaruší ostatní Vaše životní kroky a úspěchy. ????
Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account