Krásný dobrý den všem,
 
už Vás někdy napadlo, že bankovky různých zemí nejsou jen tak něčím obyčejným? Že je to jeden z nástrojů k ovládání lidské rasy? A co že vlastně jednotlivé symboly znamenají?

Dobrá, dnes se nebudeme zaobírat tím, xxx znamená znak zednářů apod, ale zaměříme se na rub a líc bankovek, protože to je právě pro platbu s bankovkami klíčové.
Všimněte si, že na lícu bankovek je většinou hlava, a to hlava, která má vedle sebe ještě “díru”, nebo něco co onu díru – prázdný prostor, představuje. V jiném případě může být hlava přímo vně této “díry”. Krásně to znázorňuje vložený obrázek amerického dolaru.
Různé bankovky mají různá provedení, některé jsou pouze s onou dírou, jiné právě ještě tento prostor hlídá hlava (jako například na našich českých bankovkách).
A právě tato díra je symbolem pro místo, kam padají vaše peníze, ztrácí se tam, černá díra je do sebe natáhne a už nemáte šanci je dostat zpět. A ta hlava, která u onoho prostoru (pětiúhelníku, oválu, kruhu apod.) “číhá”, vlastně hlídá, aby se do té díry penízky pěkně sypaly.
KTEROU STRANOU BANKOVKY PLATÍTE VY? – Věřím, že drtivá většina z nás právě “hlavou”, protože tahle strana je i taková více líbivá, což věřím, že je zase jen účel toho, aby přilákala naši pozornost (asi tak jako barevné obaly v obchodě).
POKUD JSTE TO JEŠTĚ NEUDĚLALI, VEZMĚTE SI BANKOVKY CO MÁTE V PENĚŽENCE A PEČLIVĚ SI JE PROHLÉDNĚTE, DEJTE SI ČAS.
– Už to vidíte? Hlava je na všech zmíněných bankovkách.
Nás ale ovšem dneska nebude zajímat hlava na líci, ale právě rub našich bankovek, protože tam je to gro tam se skrývá ta “magie”.
Všimněte si, že na rubu je vždy jakýmkoliv způsobem znázorněn most, lávka, prostor po kterém se můžete pohybovat tam a zpět, plocha, co něco spojuje z bodu A do bodu B.
Může to být i pomyslná lávka, nebo pomyslný most – “symbolický”, ne vždy je to na českých bankovkách vidět okamžitě, jako například na Eurech, kde je to zcela očividné. Otočíte a prostě vidíte MOST.
A proč most? Protože právě po tom mostě od vás peníze odcházejí pryč, ale tak jak po tom mostě přišly, zase se mohou vrátit. Proto platíme mostem nahoru, platíme vědomě a cílenou myšlenkou působíme na tuto skrytou symboliku a peníze se nám zkrátka vrátí.
 
Nebudu psát zbytečně článek dlouhý, k dalším věcem ohledně hojnosti, finančního blahobytu, vztahu k penězům a celkově této tématice, se vrátíme v dalším článku.

Toto posílám dál hlavně z důvodu, že nám osobně, mně a naší rodině, toto “vědomé” placení spolu s dalšími technikami, opravdu pomohlo, a tak jsem si říkala, že sdílet tuto pozitivní skutečnost s ostatními, mě absolutně nic nestojí a třeba to pomůže někomu tak, jako tenkrát nám s manželem, když jsme se snažili rozjet podnikání 😎
 
 
A závěrem použiju část písně známého Slovenského rappera SUVERENA: 
 

Nech sa mi darí, nech som šťastný, nech nemám nepriateľov,
nech ma nezasiahne zlá vôľa, život mám pred sebou.
Nech sa ti darí, nech si šťastný, nech nemáš nepriateľov,
nech ťa nezasiahne zlá vôľa, život máš pred sebou.
 
 
Krásný zbytek víkendu a pohodový start do nového týdne!
 
Eliška

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account