BARTRUJSE.cz: Kde se setkávají lidé ochotní pomoci si navzájem

Ahoj,

ráda bych se s Vámi podělila o můj životní příběh, začínala jsem po škole asi jako každý prací ve fabrice a různými pracemi, ale pořád mne něco táhlo a lákalo k tomu, být samostatná a vyzkoušet si podnikání sama na sebe a tak to všechno začlo…

Měla jsem menší firmu v Ostravě, bohužel to nedopadlo zrovna nejlíp, tak jsem musela provozovnu uzavřít. Je pravda, že obor kterému jsem se věnovala, mne zajímal, ale nebyl jaksi tou vášní, jak všude v chytrých knihách píší, najdi si to, co tě opravdu, ale opravdu nažhaví a baví.
A tak se teď skoro po deseti letech vracím k mému původnímu snu – vizi. Chci, aby si lidé více pomáhali, přeji si, aby maminky na mateřských nebo i podnikatelky – maminky měly a mohly mít více času pro sebe a svou rodinu. Samozřejmě to platí i pro tatínky-muže 🙂 a všechny šikovné lidičky, co něco umí a rádi si pomůžou nebo se jen cítí osamoceni a rádi najdou nové přátelé.

A tak jsem založila svůj sen : www.BARTRUJSE.cz

Slovíčko bártrovat, znamená směňovat…  tudíž na tomto jedinečném webu můžete vyměňovat své služby (to co vás baví a umíte – tzn. že vám to dělá radost a tím to většinou i zvládnete rychleji za službu jiného človíčka, který zas neumí to, co vy, a pomůže vám za to rád s tím, co umí on/ona a co zas je baví).
Dále tam můžete měnit nepotřebné věci, ať už nové, či starší… Však to znáte, doma je na půdě, ve sklepě, na zahradě tolik věcí, které tam jen leží, a přitom by jste to mohli někomu darovat, nebo vyměnit. Např. míchačku na beton chceme vyměnit za starší navigaci nebo kolo pro děti..
Je tolik možností, když se zamyslíte, co vše vlastně umíte a lze měnit.

Poprosím o shovívavost, tyto stránky jsou nové a tudíž budu ráda za užitečné rady a připomínky, jak a co by vám na těchto stránkách pomohlo, či co by se líbilo – hodilo, co by mohlo být jinak… Můžete mi napsat na: ha************@gm***.com

Jsme ženy a jsme lidi a mě učiníte šťastnou, když si na bartrujse uděláte i svůj námět na výměnu a pozvete tam další přátele, protože to je to, co takovéhle projekty v začátku potřebují, shovívavost k tomu, že začínají a rostou spolu s vámi a dalšími lidmi.
Moc děkuji a těším se na vás a vaše náměty na zlepšení.
Ahoj Hanka

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account