Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se některé dny cítíte opravdu nabití svou prací, ale jindy se prostě chcete schoulit pod přikrývku a stáhnout se ze světa? Nebo možná některé týdny máte pocit, že všechno ve vašem podnikání roste, ale jiné týdny chcete prostě všechno strhnout a začít znovu?

Pokud jste něco jako většina ostatních podnikatelů, pravděpodobně jste se snažili prosadit, pokračovat ve výrobě a spěchat, makat, makat, i když jste měli pocit, že narážíte na cihlovou zeď. I když vaše tělo, mysl a duše volaly po odpočinku. Protože to je to, co vám bylo tak dlouho řečeno – pokud chcete být úspěšní jako podnikatelé a vybudovat prosperující společnost, musíte makat, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Co kdybych vám řekla, že to tak zůstat nemusí? Představte si na okamžik, že byste mohli vytvořit bohatý, ziskový podnik, aniž byste žili na pokraji vyčerpání a vyhoření. Co kdybyste si mohli skutečně užívat své podnikání ve stavu radosti, lehkosti a plynutí?

No, pomocí síly lunárních cyklů můžete.

Když pracujete s měsíčními cykly, vytváříte větší plynulost a lehkost. Je tu méně úsilí a více prosperity. Už se nemusíte tlačit nebo násilně prosazovat. Místo toho, abyste tak tvrdě tlačili proti přirozenému toku Měsíce, přepnete se do režimu příjmu, který plyne v souladu s přírodou.

Měsíční (Lunární) cykly pro Obchodní úspěch

Novoluní:

Novoluní je mocný čas zasadit semínka inspirace a příležitostí. Toto je čas na velké sny, proniknutí do vize vašeho podnikání, kreativní brainstorming a plánování a strategii uvnitř vašeho podnikání.

Dorůstající Měsíc:

Dorůstající měsíc je vysoce kreativní a produktivní období. To je, když energie Měsíce každým dnem roste a lidé naladění na její energii konají své sny, touhy a kreativní podnikání. Váš potenciální zákazník možná hledá způsoby, jak jednat a dosáhnout svých cílů. Pokud můžete nabídnout to, co hledají, boom! Získali jste nové zákazníky.

Úplněk:

Pokud chcete dát do světa něco nového a být při své práci „vidět“, pak je úplněk ideální čas to udělat. Tato doba může být také emocionálně intenzivní, takže pokud jste náchylní ke stresu, strachu nebo obavám kolem úplňku, můžete si zavést plán „zachovat klid“ (spousta masáží, meditace a služby sobě samým). než využívat tuto energii k uvádění nových nabídek.

Ubývající Měsíc:

Energie ubývajícího Měsíce je zaměřena na uvolnění a odpočinek a opětovné nabití energie pro další měsíční cyklus. Svůj čas nejlépe strávíte činnostmi údržby podniku – zabalením všech nedostatků, definováním zásad, manažerskými činnostmi, organizováním a změnou zaměření vašeho úsilí. Je skvělý čas být doma a věnovat trochu více času věcem ve svém životě.

Používání měsíčních cyklů vám umožňuje dobíjet a rekalibrovat vaši energii v souladu s univerzálními energiemi, které kolem vás proudí díky fázím měsíce.

Pokud chcete zjistit v jaké je Měsíc zrovna fázi a sledovat měsíční fáze je vhodné si koupit Lunární kalendář nebo se dají informace najít kdekoliv na internetu, například na oblíbené stránce Najdise.cz….

Jen malá připomínka, že 28. července 2022 v 19:54 nastane Novoluní ve znamení Lva, tak proč nezačít už tam…

Krásné dny přeji..

S pozdravem

Laurry

 

Zdroj: biddytarot.com

Tagy:
1 Komentář
  1. Tereza Poláková 6 měsíců ago

    To je super postřeh… Nikdy mě nenapadlo si rozplánovat své podnikání podle měsíční fáze. Přes Vánoce si to ještě víc prostuduju a zkusím si leden takto rozplánovat a uvidíme, jestli to přinese ovoce 🙂 . Jsem ráda, že už mám založení s.r.o. vyřízené a teď už mi bude podnikání jenom zkvétat… Alespoň doufám 😀 .

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account