Splňte si své sny a vytvořte si… 
nejkrásnější život na světě.
 

Odemkněte svůj potenciál,

Splňte si své sny a vytvořte si…

nejkrásnější život na světě.

 

Milé čtenářky, milí čtenáři, toto mi už před lety napsal jeden z mých klientů, a tak trochu aktualizované zveřejňuji…

Zhruba za 5-12 hodin může z vašeho života jednou pro vždy zmizet „MOŽNÁ“ anebo „KDYŽ SE ZADAŘÍ“.

Zjistěte, jak si naplánovat vlastní budoucnost tak, aby byla realizovatelná, konkrétní, měřitelná a skutečná.

Připojte se ke stovkám lidí, kteří již přesně vědí, co od života a ostatních lidí chtějí.

I vy můžete dovolit větru, aby vám foukal do plachet a vyrazit na vaší nejkrásnější cestu.

 

Váš ideální den

Dovolte mi jednu otázku. Víte, jak má vypadat váš ideální den, abyste se o kousek posunuli ve všech oblastech vašeho života ke svým cílům?

Realita je taková, že většina lidí ani nedoufá, že takový den existuje. Existuje pro každého z nás a není ho tak těžké sestavit, když víte, jak na to.

Zuzka Marešová pomáhá lidem, aby využívali svůj potenciál, seberealizovali se, a tak žili ten jejich nejkrásnější život na světě.

Několik let žila v zahraničí. Studovala, získávala zkušenosti a nakonec začala měnit lidem budoucnost nejen u nás v Čechách, ale i lidem z dalších zemí (třeba Polsko, Dánsko, Slovensko, Německo, Rusko, USA, Irsko, Ukrajina) a nyní hlavně na Moravě 

Kromě mnoha dalších dovedností se naučila dobře rozumět tomu, co lidé opravdu potřebují a velmi dobře komunikovat anglicky, překládá vzdělávací materiály, občas tlumočí zahraniční lektory na seminářích světové úrovně (ze Švédska, Itálie, Karibiku, USA a další) a sama na pozvání poskytla přednášky o efektivním učení, cílech apod.

 

OSOBNÍ MAPA ŽIVOTA

(osobní scénář života)

Její vášní se ovšem stala OSOBNÍ MAPA ŽIVOTA nebo ŽIVOTNÍ SCÉNÁŘ Co to je? Za moment vám to sdělím…

 Na rovinu, jestli hledáte nějaký rychlý způsob, jak najít štěstí během jednoho dne a pak sedět se založenýma rukama na zadku po zbytek života, můžete skončit číst rovnou tady.

 Ale pokud chcete najít a objevit své jedinečné cíle, plány a sny a začít na nich pracovat chvilku každý den nebo týden, mám pro vás dobrou zprávu.

 Více než 180 lidí už Zuzka dovedla k tomu, aby si pořádně „osahali“ a zavnímali to, o čem někde v hloubce snili. Byli to vrcholoví sportovci, manažeři, úspěšní konzultanti, ale i „obyčejní“ lidé. Zde je pár jejich postřehů:

 

„Člověk se zamyslí nad tím, co doopravdy chce, a pak vidí i cestu, jak toho dosáhnout. To, že vidíš cestu k cíli, je pro mě asi ten největší přínos.“ Z.P.

 „Konečně začnu dělat věci, které jsem dávno dělat chtěl…dávat víc do života řád.“ A.S.

 „Kdybych to dělal sám, tak bych to tak nevymyslel, nedonutil bych se. Není to vůbec špatné mít delší plán na život.“ M.B.

 Najděte svůj cíl a zmapujte, jak se tam dostat.

Koukněte, když loď vyjede z přístavu, kapitán potřebuje znát cíl cesty. Potřebuje vědět, kam má svou loď dopravit. Logické, že?

Narozdíl od kapitána, ale většina lidí nemá ani cíl, ale ani mapu nebo scénář k tomu, aby se do cíle cesty dostali.

Ten důvod, proč je mnoho lidí neúspěšných a má mnoho nesplněných snů, je proto, že nemají jasný cíl, kam se má jejich život ubírat.

A Zuzka lidem pomáhá nejen objevit jejich cíle a účely na celý jejich život, ale i provádí je konzultací (a případně i následnou realizací), při které si pojmenují, co vše je na jejich cestě zásadní, jak to souvisí s tím, co se děje teď, utřídí si priority, a tak společně sepíše text, který by se dal nazvat tzv. OSOBNÍ MAPA ŽIVOTA, aby věděli, kudy se k jejich cílům vydat, aby byla trasa schůdná, zajímavá a úspěšná.

Jak? Průměrně během 5-12 hodin na osobní individuální konzultaci. Ano, pět až dvanáct hodin detailně věnovaných vašemu štěstí, spokojenosti a radosti pro budoucnost a životní styl, jakým chcete žít. Obvykle mají lidé 30-40 zásadních přání, která se Zuzkou proberou ve všech 8 základních oblastech života.

Získáte základní, důležité a hlavně stabilní informace, aby váš život šel správným směrem. Získáte šanci na nejkrásnější život na světě právě ve Vaší režii a budete mít vytyčenou cestu, kudu vede ta Vaše trasa, jak toho dosáhnout.

Zuzka vám nebude věštit, předpovídat, ani nic podsouvat. Ale ani vás v tom nenechá jen tak. Dokáže vaše plány, cíle, sny a přání „vytáhnout” na povrch.

 

Objevte 8 základních oblastí vašeho života

Vytvoříte si VAŠE cíle a plány (ne cíle, které chce někdo jiný) na celý váš život, a to v každé z OSMI hlavních oblastí vašeho života.

Těchto osm oblastí — není jich sedm, ani devět – je pro váš úspěch tak zásadních, že ani jednu oblast nemůžete vynechat. Když je vzájemně nevyladíte, nemáte šanci svých cílů dosáhnout v plném rozsahu.

Za rok můžete mít úplně jiný život daleko více podle vlastních představ, protože tak rychle a kvalitně nikdo jiný tuto službu nedodává.

Tuto specifickou konzultaci se Zuzka naučila od jejího bývalého šéfa, vysoce postaveného vedoucího pracovníka v jedné společnosti s evropskou centrálou v Dánsku. Do jeho týmu potřeboval opravdu stabilní spolupracovníky, kteří mají dostatek specifických schopností, vytrvalosti, produktivity, odvahy i loajality. Opravdu intenzivně hledal všude možně, aby našel nástroje, kterými by takové spolupracovníky mohl nacházet, najímat, adekvátně zapojovat a plně využívat jejich potenciál tak, aby si je udržel pro přímou nebo externí spolupráci.

Léta se mu nedařilo jeho tým stabilně rozrůstat. Zuzka však jako jedna z mála lidí na světě viděla, zažila a procvičila si, co je třeba, aby stabilita spolupráce měla šanci a mohla se postupně vyvíjet správným směrem. Když ten vysoce postavený vedoucí pracovník začal osobně s každým členem jeho týmu sestavovat takovouto OSOBNÍ MAPU ŽIVOTA, z pár přepracovaných dříčů začal jeho tým růst na desítky přímých i externích spolupracovníků, kteří se v rámci takové spolupráce plně seberealizují a je pro něj radost takto působit v celé Evropě.

U nás je taková konzultace celkem nová, ovšem extrémně efektivní při pomoci nastartovat lidem novou, šťastnější budoucnost.

Více než 180 lidí už má svou OSOBNÍ MAPU ŽIVOTA, znají své cíle, účely, poslání, odemkli svůj potenciál a jdou si za tím životním stylem, jakým si přejou žít a nestane se jim to, co jednomu milionáři.

Sice se na jeho účet dostalo pár stovek milionů korun. Splnil si tak některé sny a přání. Ale jen v jedné z osmi oblastí. O další se tolik nezajímal, protožchtěl hlavně hodně vydělat.

Opustili ho postupně manželky i milenky, přátelé i obchodní partneři. Člověk se ani nediví, že trpí depresemi. Z toho, co dělá, ho nic moc nebaví a jeho život se spíš odehrává mezi

tyřmi stěnami, protože se bojí, co všechno zlého by mu ostatní mohli udělat.

Opravdovou úctu, skutečnou lásku nebo kvalitní přátelství si za peníze nekoupí. Tento „bohatý” člověk nemá VYLADĚNÝ ŽIVOT na základě všech osmi klíčových oblastí, které mají vliv na jeho každodenní fungování.

 

Jak skloubit své celoživotní cíle

Co to vlastně ta OSOBNÍ MAPA ŽIVOTA je? Pokud jste o ní ještě neslyšeli, nedivte se.

Nejde o nějaký projekt na 3 měsíce. To dělá lecjaký osobní kouč.

Bavíme se o celoživotních cílech. Ne cíl na tento rok, ani na příštích 5 let. Jak?

Na osobní konzultaci si skloubíte všech osm klíčových oblastí do přehledné a funkční „mapy” vašeho života. Nechtěli byste vědět, kterých 8 oblastí to je?

Osobní, partnerská, rodinná, pracovní, duševní, atd. Vyladěním těch konkrétních oblastí života najdete i svůj nebo svoje základní účel(y), kterým se často říká poslání. A tak odemknete svůj potenciál.

Díky OSOBNÍ MAPĚ ŽIVOTA budete mít daleko větší radost ze života a můžete i vydělávat několikrát víc než dosud. Pokud peníze nejsou vaší hlavní prioritou, budete zažívat více pocitů štěstí či přátelství, lásky nebo úspěchů v rodině či kariéře.

Jak to? Postupně z vašeho života vymizí nepodstatné věci a přirozeněji začnete mít snazší příležitosti věnovat se svým plánům, a tak dosahovat svých cílů. Tak jako u pana L.:

„Vyčistili se mi z prostoru nepodstatné věci, což mi pomůže k dosahování cílů. Člověk ví, co chce, kam chce jít a s kým tam jít.“ L.M.

Vaše přání, sny a plány vám budou ladit dohromady. To je to tajemství. Najednou před sebou uvidíte svou budoucnost pěkně uspořádanou (místo té velké bubliny všech možných propletených přání toho, co chcete a nechcete. Díky tomu k vám budou moci začít přicházet úžasné příležitosti, protože bude jasnější, co chcete.

Každý cíl bude podporovat ten další. Ten další zase jiný, atd. ve vzájemném souladu.

Už nebudete muset pochybovat, protože budete vědět, jestli se do něčeho máte pustit nebo ne. Žádný proti-záměr vám nebude bránit ve štěstí.

Při osobním setkání, kdy konzultace probíhá, se Zuzka věnuje pouze vám. Říká se o ní, že dokáže naslouchat, porozumět a vytáhnout, co třeba. Dát dobré, užitečné hledisko a nechat člověka tvořit to, co skutečně sám chce.

„Tvůj přístup je velmi civilní a hodně posloucháš (jeden z mála konzultantů, kteří poslouchají).” J.E.

 

Objevte svůj talent a jedinečnost

Od více než 120 lidí, se kterými Zuzka vypracovala jejich OSOBNÍ MAPU ŽIVOTA, získala hodně zkušeností. Stovky a stovky hodin individální práce s lidmi. Spousta životních příběhů.

Řeknu vám jedno, ani jeden určitě nebyl stejný. Každý z nás je svým způsobem jedinečný. V čem? To je Zuzky práce. Rozpoznat v lidech jejich talent nebo poslání a ukázat jim ho. Tak jako u paní V.:

„Získala jsem návod, jak můžu jít dál, jak naplnit své představy, touhy, přání. Utřídila jsem si myšlenky, osvětlila pojmy, získala motivaci a vědomí, že to dokážu. Těším se na to. Cítím se nabitá jít něco dělat, mám chuť jít tvořit.“ V.V.

Díky vaší nové OSOBNÍ MAPĚ ŽIVOTA budete schopni pomoct sobě i těm, na kterých vám záleží. Lidé vás začnou respektovat a někteří i obdivovat.

Napište Zuzce zprávu třeba jako komentář nebo odpověď sem, přes Facebook, anebo jí napište na email ce**************@gm***.com, a tak se budete moct s ní poradit o čemkoli z oblasti lidského potenciálu na úvodní konzultaci zdarma.

Svou budoucnost můžete mít jako na dlani, díky zhruba 5-12 hodinám osobní konzultace za cenu, která se vám v tom vašem nejkrásnějším životě na světě mnohonásobně vrátí. Je to totiž investice do Vás samotných, do Vašeho štěstí a odemčení přístupu k plnému využívání vlastního potenciálu pro Vaše dobro. Tohle není utrácení za různé věci, které se časem rozbijou, nebo za názory lidí, kteří lidským záležitostem zas až tak moc nerozumějí.

Své cíle si splníte jen vy sami

Nikdo jiný vám je nesplní, protože nikdo jiný ani nemůže mít takové plány a sny jako vy. Každý jsme jedinečný.

Na konci individuální konzultace získáte ELEKTRONICKÝ DOKUMENT (obvykle 4 až 6 stránek), se kterým budete moct dál pracovat a díky kterému dáte sbohem „MOŽNÁ“ a „KDYŽ SE ZADAŘÍ NEBO POVEDE“. Poprvé uvidíte váš život v jeho celistvosti a krásně se v něm zorientujete.

„Napsali jsme, co jsem vždy cítil, přirozeně jsem to měl v sobě od dětství. Dostal jsem větší sílu a přesvědčil jsem sám sebe, že bych to mohl dokázat. Mám větší pořádek — je to na papíře.” M.Ž.

Dárek navíc 

A to není vše. Získáte také názorné příklady, jak s vaší novou OSOBNÍ MAPOU ŽIVOTA pracovat. Budete mít na 4-6 stránkách uspořádaně sepsané své cíle, směrnice, plány, sny a přání a ještě budete mít k dispozici trénink, jak s nimi každý týden pracovat. Budete si tedy sami moci kontrolovat, jak rychle budete k vašim cílům postupovat. A uvidíte, jak rychle se váš život změní.

A ještě k tomu budete mít v zádech (na telefonu nebo emailu) někoho, kdo ví, jak překonávat různé překážky, na které můžete narazit při zdolávání životních lekcí k životnímu stylu, jakým chcete žít.

Získejte profesní i soukromou stabilitu, jasno ve vašich prioritách a objevte život takový, jaký ho chcete mít vy. Odemkněte svůj potenciál a mějte k dispozici spolehlivý postup, jak se dopracovat k vašim cílům, aby se vám plnila vaše nejtajnější přání.

Ať je právě Váš život ten nejkrásnější, jaký byste chtěli žít!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account