Přehouply jsme se do dalšího roku, už nejsme šestnáctky, ale doslova přes noc se z nás staly sedmnáctky. Tedy, přesněji řečeno, jsme se přes noc ocitly v roce 2017.

2017 – vypadají ta čísla kouzelně, co?
Když se na ta čísla dívám, cítím z nich optimismus, doslova z nich dýchá dobrá nálada. Možná to je tím, že znám význam čísel, ať už z Tarotu nebo z numerologie. Číslo 17 je spojené s esencí splněných přání a dobrého směřování. Jako kdyby nám tento letopočet říkal, že naše životy jsou pod ochranou šťastné hvězdy, a my můžeme dál postupovat vpřed při plnění našich snů.
Hvězdný letopočet 2017 nese tedy esenci nejen splněných přání, důvěry, dobrého směru, ale také nám přináší esenci, která bude ozdravovat naše vztahy, a to nejen s opačným pohlavím, a doslova nás dostrká k objevování krás během cestování.

Vysloveně se máme na co těšit
Rok doslova plný pozitivních změn, událostí a proměn v našich životech. Nové začátky, nové směry, intuice se u mnohých žen stane konečně přirozenou a důvěryhodnou součástí života. Když sečteme hvězdný letopočet (2+0+1+7=10=1), dostaneme se k číslu 1. Jednička je spojená s JÁ, egem, ale také seberealizací, nasměrováním, optimismem, touhou po úspěchu.

Kohoutek drží kormidlo pevně v „rukách“
Čínský kalendář nám prozrazuje, že vlády se chopil KOHOUT, a když chvíli necháte pracovat fantazii, co vás vše u kohouta napadne? Barevné peří, boss, ranní pozdrav slunci, potřeba se zviditelnit atd. Začíná to vypadat, že tento rok bude rokem úspěšným, a to ve všech oblastech, jak už jsem jednou zmiňovala.
Ať se na to dívám kartami, numerologií nebo jen skrze své vnímání, vykresluje se mi letošní rok jako velmi hezký, dynamický a navíc bude pro mnohé či pro většinu plný šťastných událostí. Vidím před očima jednu takovou rovnici:
Následuj své srdce + buď k sobě láskyplná + posiluj vděčnost = tvůj život bude plný hvězdných zážitků

Nevěříš? Chápu, ale musím Tě zklamat. Opravdu to funguje. Život se jimi bude plnit až po okraj, a dokonce budou časem ty hvězdné zážitky přetékat přes okraj. Nejprve budou do tvého pohárku kapat malé hvězdné zážitečky, ale časem jich bude už tolik, že ze zážitečků budou hvězdné ZÁŽITKY.

Nejsilnější esence letošního roku
Vztahy, vztahy a zase vztahy. Možná je to skoro pohádkové, ale tento rok bude do vašich životů přivádět druhé polovičky, které budou kompatibilní s tím, po čem toužíte. V tomto roce budou vaše vztahy upevňovat své propojení. Prohloubí se mezi vámi vzájemná důvěra a do vašich životů partnerských vstoupí poklady, které očekáváte či po nich toužíte. Pro některé z vás to mohou být děti, pro jiné lepší bydlení, jiným párům zase udělá radost lépe placená práce. Víla kmotřička se umává svou hůlkou, aby všem splnila jejich přání.
Doporučuji si nyní v začátku roku vytvořit svůj vision board. Utřídit si myšlenky a zacílit, je jedna z věcí, která vám pomůže rokem 2017 plout s jasnou vizí. Já si dělám vision board podle Stáni Mrázkové, díky kterému jsem si odhalila i částečně příčinu svého zápalu plic.
Samozřejmě, že stále bude nutné opečovávat svůj vnitřní svět a rozvíjet sebe samé, ale tento rok nám půjde krásně na ruku.

Možná proto jsem pro vás na tento rok přichystala lahůdku v podobě mého eBooku Roční průvodce vnitřním světem, který si můžete objednat přímo tady>>

Každý měsíc v jiné esenci
Leden – Ženy začnou projevovat otevřeně svoji vnitřní sílu. Uvědomí si svou hodnotu a své kvality. Naleznou v sobě oporu a více si budou důvěřovat. Pustí se do nových věcí a mnoho žen vstoupí i do různých výcviků, seminářů a vzdělávacích programů. Tak, jak si dříve nebyly jisté tím, co chtějí nebo mají dělat, nyní k nim z jejich nitra bude promlouvat hlasitě jejich vnitřní hlas. Některé ženy se teprve začnou otevírat novému vnímání sebe samých a s intuicí a sebehodnotou začnou pracovat. Mnoho žen si uvědomí své dary, začnou je používat v každodenním životě.
Únor – Nové začátky, nové vztahy, nečekaná setkání. Přesně v tomto duchu se ponese esence měsíce února. Do života vám začnou vstupovat lidi, kteří se v něm zabydlí natrvalo a také druhé polovičky, které budou znát a rozvíjet vaši hodnotu, avšak nebudou zapomínat ani na tu svou. Možná se hned všechny vztahy v únoru nevytvoří, ale započne období, které bude vztahům hodně přát. Páry, které už existují, budou zhodnocovat partnerství. Vztahy, ve kterých nebude láska, zaniknou.
Březen – V březnu buďte opatrné na své tělo, ale i mysl. Nepřehlížejte pocity svého těla a naopak se mu naučte naslouchat. Vnímejte jeho potřeby, protože tělo je nástroj, díky kterému můžete chodit po zemi a žít. Zaslouží si vaši péči. Pokud jste překročily hranice svého těla, a ono už vám to začíná dávat vědět, třeba počáteční disharmonií (nemoc), zastavte se a udělejte potřebné kroky k tomu, aby se vašemu tělu, a tedy i vám, začalo opět dařit. Vždy je dobré odhalit si příčinu, neboť to vám pomůže zharmonizovat tělo rychleji, ale také jistě oceníte pomoc zvenčí, třeba ve formě kapiček od fy Energy


Duben – Na přetřes přijde řešení nepříjemných otázek a rodinných sporů. Bude dobré udržet si emoce na uzdě a uvědomit si, že váš, i pohled druhé strany, je pravdivý. Vy situaci vnímáte ze svého vnitřního nastavení a vaši oponenti také. Než se budete do krve hádat nebo si natvrdo budete prosazovat své, uvědomte si tuto skutečnost. Uvolněte emoce a teprve následně řekněte zcela otevřeně své postoje, stanoviska i to, co k nim vedlo. Pokud není možný dialog, napište dopis. Vynechejte obviňování a hovořte jen o svých pocitech. Pokud v sobě cítíte dlouhodobé nevyjádřené emoce vůči někomu z rodiny, nechte to ještě být. Duben nebude nejlepší měsíc. Místo urovnání byste si mohly zadělat na problém.
Květen – Vaše finanční situace bude potřeba opečovat. Zamyslete se nad otázkou financí. Z jakých pohnutek s nimi zacházíte tak, jak s nimi zacházíte? Co je příčinou toho, že jste v takové situaci, v jaké jste? Můžete to změnit? Než přejdete na obviňování druhých, vzpomeňte si na to, že jste tvůrkyně svého života a i finance/hojnost si tvoříte samy. Nejen hojnost, ale i nehojnost je tvořena vámi. Ptejte se v tomto měsíci na to: „co můžu udělat pro zlepšení své finanční situace“? Vyhýbejte se půjčkám, ale také nezměrnému utrácení. Hledejte v otázce financí harmonii.
Červen – Máte nějaké sny, které si toužíte splnit? Týkají se ty sny také cestování a spojení s přírodou? Pokud ano, v tomto měsíci ucítíte veliké volání právě po spojení s přírodou a cestováním. Možná jste to nikdy nezkusily, ale touha vydat se na cesty jen tak, třeba bez cestovky, bude velmi silná. Přestože vás třeba nikdy nelákaly země, které jsou „necivilizované“, začnou se vám k nim točit myšlenky. Touha objevovat a poznávat bude stále více intenzivní. Doslova budete fyzicky cítit, jak na vás volá hlas bytosti přírody. Pro mnohé ženy to také bude znamenat, že se jejich povědomí otočí směrem k ekologii, a změní zcela své šatníky a kosmetické přípravky. Začnou totiž být více citlivé, až přecitlivělé na chemii.

Červenec a Srpen – Odpočinek, relaxace, sebereflexe budou náplní těchto dvou měsíců. Vaše vnitřní vedení vás povede k rozjímání a plánování. Přestože se jedná o dovolenkové měsíce, a v našem podvědomí je léto spojené s prázdninami, budou se tyto dva měsíce tvářit trochu jako podzimní období, které vybízí k usebrání se do sebe. Můžete-li si naplánovat dovolenou, která bude prodchnuta oduševnělejšími prožitky než jen válením se u moře, bude to pro vás velmi dobrá investice. Vaše nitro bude toužit po opečování a po nahlédnutí do sebe. Některé ženy budou vyhledávat samotu a naprostý klid. Zvažte i pobyt ve tmě nebo výlet do hor.
Září – Rodina a domácnost si zaslouží vaši péči. Vytvořte si během září více momentů, kdy strávíte čas s rodinou společně. Vlezte si třeba společně do postele nebo večer, až se setmí, sedněte si společně do obýváku a vyprávějte si příběhy nebo své denní prožitky. Najděte způsob, který bude ten váš. Září vás bude vyzývat k upevňování rodinných vztahů a také k opečování domácnosti. Možná dostanete nápad, jak své bydlení zvelebit, nebraňte se tomu a udělejte vše, co si přejete. Vaše bydlení to ocení a vy také. Obklopte se hezkými věci, kupte si třeba vysněný obraz. Dělejte vše tak, jak budete v tu chvíli cítit.

Říjen –  Plánujete-li nějaké dlouhodobé změny, ať započnou v tomto měsíci. Je úplně jedno, co chcete vytvořit, dokončit nebo jen rozběhnout. Udělejte to teď. Dostáváte požehnání z vesmíru právě pro tyto dny. Plánujete-li třeba začátek podnikání, říjen bude skvělý měsíc. Přestože prakticky by se nabízel leden dalšího roku. Měsíc říjen nese esenci podpory pro vaše cíle. Pokud navíc chcete, aby vše, co začínáte, mělo stabilitu, je právě říjen tím měsícem. Rozchody a konce je také vhodné učinit v tomto měsíci, protože proběhnou s větší lehkostí. Zde je záznam webináře, který jsme pro vás loni, v roce 2016, přichystaly, právě na téma rozchody a konce>>
Listopad – Máte v sobě neuvěřitelnou a nevyčerpatelnou sílu. Najdete v sobě zdroj, který bude pro vás jako baterka pro plyšového medvídka. Tento zdroj se neustále dobíjí vaším láskyplnějším vztahem k sobě. Ve chvíli, kdy nectíte své hranice, se tento zdroj omezí, ale nikdy nevypne. Vždy bude pracovat pro vás. Abyste ale využívaly jeho potenciálu, bude dobré dodržovat jednoduchá pravidla pro jeho regeneraci. Představte si ten zdroj jako ohniště. Pokud budete přikládat polínka do ohniště, budete mít oheň neustále pro svou potřebu a teplo.

  Odpočinek.
  Pitný režim.
  Práce s emocemi.
  Láskyplnost k sobě.
  Otevřenost.
  a tak dále.

V listopadu se doslova svého vnitřního zdroje dotknete.
Prosinec – Milník mezi letošním rokem a tím nadcházejícím. Budete doslova vyzvány k odložení všeho nepotřebného. Mnoho z vás opustí zaběhnuté programy, ale také situace či nefunkční vztahy. Vedení, které k vám promlouvá z vašeho srdce, vám bude přesně říkat, co máte dělat a čeho se vzdát. Toto odevzdání nebude ale bolestivé. Naopak budete vnímat uvolnění a větší pocit svobody. Uvědomíte si, že dříve jste vnímaly „loučení a opuštění“ jako něco nepříjemného, ale nyní na něj pohlížíte jako na přirozenou součást života. Dopřejte si v prosinci čas pro zhodnocení všeho, co vás potkalo, co jste zažily. Oceňte každý svůj krok i čin, který se vám vybaví, a darujte si něco, čím se odměníte. Z odměňování se si pro další rok vytvořte tradici v každém měsíci. Odměny nemusí být jen materiální. Fantazii se meze nekladou.

Přej vám krásný hvězdný rok 2017 a těším se na naše další společná setkávání.

Nechte se provést rokem 2017 s mým eBookem ROČNÍ PRŮVODCE VNITŘÍM SVĚTEM.

Koupit teď >>

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account