“HLEDÁM řešení VENKU, protože tam za něj nemusím NÉST ODPOVĚDNOST…”
 
Mnohé konzultace začínají stejně – prohlašujete, že “už jste byli tam a tam a vyzkoušeli kde co, ALE nic vám nepomohlo”. A že se teď upínáte na mě.
 
Jenže zázraky se dějí jen tehdy, když jsme ochotní se jich SPOLUúčastnit. Když jsme ochotni dělat, CO FUNGUJE, a ne jen to, co by se nám “líbilo”.
 
Vím, že to často není vůbec snadné, jsem Lev a také mám občas velký problém přijmout, že něco nebude “podle mě”. Ale vždycky si řeknu “Chci si zarytě trvat na své pravdě, nebo chci VYŘEŠIT ten problém?”. (Ano, někdy si chci trvat na svém 😉 Ale pak to dělám s plným vědomím, že to bude tak jediné, čeho tím dosáhnu 😀 ).
 
Nevzdávejte se svých možností ovlivnit svůj život jen proto, abyste za něj pak “nemuseli nést odpovědnost”. To stejně nesete. Před realitou života utéct NELZE.
 
Snad jen – pokud zatím nedokážete čelit životu sami a na větší akce si netroufáte, přidejte se do nové facebookové láskyplné vzájemně podpůrné skupiny “S Jolčou o životě” na https://www.facebook.com/groups/1786914764944708/ Jde o bezpečnou, chápající a konejšivou “náruč” lidí na stejné vlnové délce – místo, kde můžete každý večer dobít baterky po náročném dni, otevřeně posdílet svoje aktuální radosti i strasti a dotázat se na inspirativní názor či zkušenost ostatních. Podporujeme se tu na našich cestách, hledáme různá konkrétní řešení situací a pomáháme si znovu se začít dívat na světlou stranu, pokud někde v životě zakufrujeme…
 
Zase – ODNESETE si odsud JEN TOLIK, kolik jste sami ochotni VLOŽIT. Ale nějaký čas se můžete rozkoukávat a těžit z již nashromážděného bohatství zkušeností a názorů…
 
Těším se na Vás uvnitř 🙂
 
Jolana Fišerová, inspirátorka a průvodkyně změnami
https://www.jolanafiserova.cz/
 
PS: Pozvěte i svoje přátele a známé, každému z nás se hodí opora a podpora druhých.
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account