Poslední týden byla jízda. Občas to tak na mě přijde a chytí mě šílený rapl. Například, že potřebuji vyhazovat staré zbytečné věci, dělat obrovský pořádek a nebo motivovat tým ještě k větším výkonům, než jsem byla kdy schopná podávat já v nejlepších letech!

A právě to mě popadlo minulý týden. Posledních pár dní do uzávěrky prvního pololetí, a pak dlooouhé léto! I když venkovní teploty sváděly k tomu začít ubírat na plynu, tak to rozhodně neplatilo pro tým Testuj.to, kam jsem naběhla s milionem nápadů, co se všechno ještě musí stihnout a udělat.

A tak v nedělním horku přemýšlím, co bych mohla tento týden nasdílet za poučení…

  • Pozitivně! Jakákoliv změna, problém, navyšování cílů… vše jde komunikovat s kladným náboje .
  • Být vzorem! Že to nejde? Tohle si nikdo nedovolí říci, pokud budete právě vy ta první, která půjde a ukáže názorně, čeho chceme dosáhnout a jaké jsou jednotlivé kroky.
  • Oblíbená versus respektovaná? Už dávno nežiju s představou, že budu ta nejoblíbenější, že mě budou zvát všichni na mejdany a že mě dají do svých wups skupinek. O to jsem radši, že jsem dospěla do životní fáze být respektovanou ženou!
  • Milovat lidi! No a pokud máte rádi lidi, umíte s nimi jednat otevřeně a upřímně, tak zcela přirozeně vzniká mnohem více, než jen respekt. Může vzniknout i přátelství a respekt nebo loajalita a respekt.
  • Miluji heslo Emila Zátopka – Když nemůžeš, tak přidej! – Pokaždé, když už to vypadá, že to chci vzdát, jednou se doma jen tak fláknout a vykašlat se na to, tak se podívám tam dopředu na tu mou vizi, zapnu motor, startuji a přidávám.

Ve čtvrtek jsem si střihla pár schůzek, odpoledne konferenci a večer dvě společenské akce. Končila jsem před půlnocí na večírku Volby spotřebitelů, kde společnost PPM Factum zpestřila program karikaturistou, který si mne vzal do parády a zeptal se mě, jak moc chci být krásná. Odpověď byla jasná „Hlavně veselá a vtipná prosím!“
A tak sláva autenticitě a nezapomeňte, že i pád na…ústa je pohyb vpřed!

Foto: se souhlasem Evy Čejkové

Tagy:
1 Komentář
  1. Kristýna Štírová 2 roky ago

    Tohle já říkám pořád, i když se tím málo kdy řídím. Prostě se z toho nepo… A taky si občas udělat radost, dát si den volna, nebo prostě jenom nějaký oraz, s kámoškama po nákupech. Jenže pak má člověk stejně v hlavě takového toho šotka, který na něj řve: TÁHNI MAKAT. No, aspoň tu radost nákupy si dělám. Poslední jsme si koupila tenhle tyrkysový náramek https://www.tiniana.cz/naramek-z-tyrkysu/ Ten bude fajn na podzim. 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account