Když se podíváte na jakoukoliv nejmenší jednotku jakékoliv hmoty na Zemi, tedy na atom, uvidíte, z čeho se skládá. Jádro plné protonů a neutrony všude kolem… Ale co je spojuje??? Vidíte pevné vazby?… Hmm – ne! Jistě, že ne! Vše spojuje energie. Hmotný svět se díky této informaci stává jakousi desiluzí.A přitom všichni víme, jak vypadá atom. A všichni víme, že je spojen energií. Přesto můžeme sáhnout jeden na druhého a cítit pevnost jeho těla. Je to tak? Ano, je to tak. Vím to. Vy to také víte. Tak proč lidem připadá tak těžké, když si přečtou, že jsou plní energie? Že každá vyslaná myšlenka je energie? A žeenergie vytváří hmotné věci…

Jak se najednou dá krásně a krátce vysvětlit rozumu, proč se sny plní přes naše myšlenky. Jak se najednou dá krásně přijmout a pochopit, proč jsme schopní si ve své realitě, ve svém životě, zhmotnit jakýkoliv sen. Není to žádná šarlatánská věda a jestli potřebujete důkazy z „reálného světa“, tak tyto důkazy Vám byly právě předloženy.

 

Fyzikální zákony

Ale není to jediný fyzikální zákon, kterým se vysvětluje, proč jsme schopní ve svém životě chtít, mít a být úplně čímkoliv si budeme přát. A tím druhým důležitým zákonem, je zákon přitažlivosti. Jestli si na něj z fyziky nepamatujete, tak si stačí vzpomenou na staré pořekadlo:

„Stejné přitahuje stejné.“

Jako s přátelstvím. Přitahujete k sobě lidi, kteří jsou Vám nějak podobní a díky tomu se spolu cítíte tak dobře. A přesně podle tohoto zákona k sobě přitáhnete věci, které jsou s Vámi v souznění. A proto si je potřeba přát ty správné věci, které jsou podle VAŠICH PŘEDSTAV. Co to znamená? Jednoduše se pohroužit do sebe a odpovědět si jednoduše na otázku:

„Je tohle doopravdy to, co CHCI JÁ??“

Jestli toužíte splnit si své sny a chcete mít jistotu, že jsou to ty sny, které jsou Vaše, stáhněte si můj e-book zdarma. Poslouží Vám jako skvělý startovní průvodce na cestě za Vašimi sny. A základy je třeba položit správně a pořádně, ať na nich dál můžete stavět.

 

Jak zhmotnit sen

Ale vraťme se k tomu, co Vás určitě zajímá nejvíc. Jak dostat svůj sen do Vaší reality. Rozhodně musíte začít s prvotní myšlenkou tohoto článku. Uvědomte si, že nás svět je z energie, že i Vy jste z energie. A že jste bytostí obdařenounaprostou kontrolou nad touto silou. Vím, že si spousta z Vás myslí, že nemůže ovládat svět kolem sebe. Opak je však pravdou. A je třeba s touto myšlenkou dál pracovat.

Jestli ji prozatím nejste schopní přijmout, tak to poznáte podle toho, že v sobě cítíte nesouhlas a určitý odpor. To nevadí. V tom, co jste dosud prožívali, to snad ani nemůže být jinak. Uvědomte si však, co se ve Vás stalo, že Vás to přivedlo až k tomuto článku? Vaše touha nebo možná pocit nespokojenosti Vás vede jako navigační systém k tomu, aby se k Vám dostali potřebné informace. Tak je začněte vstřebávat.

 

Z vlastní zkušenosti

Mohu naprosto upřímně říct, že moje cesta za splněnými sny a k práci, kterou člověk miluje nade všechno, vedla přes spoustu překážek a hromadu pocitů odporu. Dnes již vím, že jsem těmto pocitům měla věřit rovnou. Ušetřila bych si spoustu času, protože mě zavedly do spousty slepých uliček. A přitom je tak jasné, že jediný, na koho se člověk může doopravdy spolehnout jste my sami, že jo? Tak proč se neposloucháme? Proč si to tak komplikujeme? 🙂

Když jsem přišla na toto, že poslouchám pouze svoje pocity a kašlu na rozum, protože mě vede akorát tak do nikam, tak se věci rozběhly o to rychleji! V životě jsem necítila tolik síly a energie. Proč? Protože jsem BYTOSTNĚ PŘESVĚDČENÁ, že jsem na SPRÁVNĚ CESTĚ, že tomu prostě nemůže, nemůže, nemůže být jinak!!! 🙂 A není! A věci se hýbají!

Běžte v mých stopách. Když nevíte co si počít, tak se zastavte. Co říkají Vaše pocity, kam Vás vedou? Trénujte toto spojení sami se sebou. Jestli do toho začnete příliš tahat hlavu, tak začněte znovu. Určitě to všichni přece znáte! Když děláte dobrou věc, tak to prostě víte, že je to dobře a jdete tudy, kudy máte jít. A je to přirozené. Je to snadné.

 

Pocity = navigační systém

Problém většiny je však v tom, že nejsou schopni vyznat se ve vlastních pocitech. A neví, kudy je ta správná cesta, protože se ani nikdy nezabývali tím, jaké jsou jejich vlastní cíle.

Shrnu to:

Udělejte si svůj cíl. Cíl, který Vás rozechvěje do morku kostí. Cíl alfa, který Vám vyrazí dech. Uvidíte, kolik toho v sobě najdete, po čem Vaše srdce touží. Kolik radosti Vám přinese jen představa toho snu. Jako byste už byli v něm a žili ho.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account