„PŘIJETÍ OMEZENÍ JE PRVNÍM KROKEM K TRASCENDENCI.“
Nadcházející dny se ponesou v duchu OMEZENÍ. Ale omezení ne v negativním smyslu, ale v duchu omezení, které jsou důsledku naplněného potenciálu růstu, místem, kdy jsme dosáhli svého potenciálu a potřebujeme zaměřit naši pozornost a sílu dále. Dosahujeme konce cyklu minulého roku, kolo se pomalu uzavírá, aby se mohl otevřít nový cyklus na Cestě lidstva k hluboké transformaci vědomí. Tyto dny budou hluboké a budou vás zvát k tomu, abyste přijali ty části vašich Životů, kde už staré dosloužilo, kde jste se octli na hranici svých možností nebo toho, co možné je, a to z jednoho jediného důvodu… ABYSTE SE PROMĚNILI.
 
Slunce i Merkur nám totiž stojí v bráně 60 – bráně Přijetí / Omezení. Tahle brána je tou, kterou ti, kdo ji mají ve svém designu, velmi dobře znají. Její energie je totiž silně transformační a ovlivňuje nastavení a plynutí všech aktivací v mapě, protože tyto brány a dráhy jsou velmi formujícími energiemi. Navíc jde o energii individuální, zaměřenou na růst a proměnu každého z nás a skrze naši vlastní proměnu pak tato hybná síla Vesmíru působí a posiluje i ostatní. Tato individuální energie je velmi melancholická, takže pokud propadnete této emoci, zkuste aplikovat ticho či hudbu, nebo se nějakým způsobem zkuste kreativně vyjádřit (počítá se i úklid, vaření, hopsání … cokoliv), aby toto napětí aspoň trochu pominulo.
Uplynulý týden byl o velkém tlaku, který mnohým z vás nedal spát. 🙂 Jeho účelem bylo zaměření naší pozornosti dovnitř, abychom objevili ty skryté části našich já, které mají velmi často velký vliv na náš každodenní Život. Pokud jsme uspěli ve svém hledání, pak máme všechny tyto dílky před sebou a možná můžeme prožívat nyní zmatení z toho, co si jen počneme? Jak všechny tyto dílky poskládáme dohromady? Jaký nám tohle všechno dává smysl? Jde v dané oblasti činnosti pokračovat, nebo se potřebujeme posunout? Tato energie je tzv. pulzní, tj. někdy je zapnutá a někdy vypnutá a pro nás to přináší výzvu ČEKAT NA VHODNÝ OKAMŽIK KE ZMĚNĚ. Ten poznáme skrze reakci na vnější situaci a na to, co jsme si v minulém týdnu uvědomili. Takže pokud máte pocit, že něco chcete, a ono to nejde, počkejte. Přejde to a to brzy. 🙂
Celý tento vnitřní proces a zmatek v nás bude vytvářet tlak: co si s ním počít, na to odpovídá brána 56 – brána Stimulace/Poutníka, v níž stojí Země, která nás vede k tomu, abychom o svých vnitřních zmateních, procesech a omezeních mluvili. Pokud budete mít pocit, že potřebujete svůj příběh sdílet, udělejte to! Vaše zkušenosti a myšlenky mohou stimulovat druhé. Jen pozor na rozhodování, pokud nemáte definované centrum Hlavy a Ajny, mohou být vaše myšlenky jen koncepty druhých lidí a jen váš vnitřní hlas vám řekne, co je správné pro vás.
To, jestli celou situaci a zmatek a všechna ta omezení, která můžete nyní prožívat, protože jste se dostali na hranici svým možností, než se posunete dál (a vy se posunete, protože jste Tvůrci 🙂 ), uvidíte jako pozitivní a jako požehnání, nebo na ni budete nahlížet jako na negativní stav a trest: to záleží čistě na vašem rozhodnutí, protože HOJNOST JE ČISTĚ OTÁZKOU DUCHA. Jestli uvidíme sklenici poloprázdnou, nebo poloplnou, je jen na nás. Máme teď možnost volby využít těchto energií k posílení sebe samých, k nalezení vnitřního naplnění (Pluto je pořád v bráně 61 – v bráně Vnitřní pravdy a tajemství), nebo k žehrání nad Životem, protože Venuše, která představuje naše hodnoty, stojí v bráně 55 – v bráně Ducha / Hojnosti. Ta se pojí s velkou emotivností a intenzivní prožíváním emocí v jejich poněkud více teatrální podobě. Tak se těch emocí teď nebojte.
 
Já osobně mám bránu 60 ve svém designu definovanou, a tak vím, jak působí: tato energie na mě měla největší vliv prvních 38 let Života. A dost se mě natrápila, než jsem pochopila, že s omezeními nejde bojovat, ale lze je přijmout. Protože pak zmizí tlak a my se můžeme otevřít tomu, co přichází. Můžeme se otevřít novým Cestám a možnostem, můžeme vyrůst, posunout se a najít svou Cestu. stačí počkat na ten správný impulz. A on přijde. 🙂
 
Myslím na vás, Tvůrci a přeji vám hodně vnitřního smíření a přijetí toho, co vás omezuje, abyste mohli najít Cestu k sobě a své síle.
 
S Láskou Lenka <3    

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account