108
Poslání se nehledá… 
Poslání se nehledá… poslání se DĚLÁ. ❤
To je věta, kterou jsem na posledních sezeních s mými klientkami zmínila velmi často. Proč? Vždy jsme za tím našly očekávání toho, že přece v tom a tom věku už bychom měly vědět, v čem jsme dobré, co od Života chceme a co bychom chtěly dělat.
Jenže ne vždy jsou tato očekávání v souladu s naším nastavením a rozhodně bych řekla, že platí, že čím vyjímečnější dar neseme, tak tím více překážkami se i musíme v Životě prokousat.
A o tom je energie, kterou nám Vesmír nadělil do 7. října, abychom se prokousali všemi možnými překážkami a výzvami, které na naší Cestě k našim talentům a darům leží. Protože naše poslání nemůžeme hledat. Není to bod, místo, věc, kterou můžeme najít. Své poslání totiž můžeme POUZE STVOŘIT. Krok za krokem, den za dnem. ❤
Díky minulému týdnu už třeba víte, jaké bolístky či traumata Vám mohou bránit v tom, abyste své poslání žili. Díky týdnu, který přijde, se zase naučíte, jak se nebát budoucnosti. A tento týden? To se máme naučit, jak překročit svůj stín a nedůvěru v sebe samé a své dary. Jak pochybnosti přeměnit na palivo pro to, abychom udělali další a další krok na Cestě k našemu poslání. ????
Takže nám všem v tom přeji hodně síly, trpělivosti a odvahy.
A taky hodně hloubky a moudrosti Vašim úžasným darům a talentům, Tvůrci. ❤
S Láskou Lenka 
 
Energie najdete zde. https://youtu.be/H4_TRNzz9Zc

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account