Egregor si můžete představit jako samostatně žijící energetické pole. Toto energetické pole vzniká, roste a zaniká vlivem množství energie, které je mu věnováno a je jedno jestli se jedná o energii pozitivní či negativní. Toto pole se tvoří kolem každé věci, skupiny, republiky, firmy, člověka či situace…. Jen si vzpomeňte na nějakou vaší rodinou křivdu, jak se předává i po mnoho generací, živí ji neustále opakování a vždy znovu otevírá staré rány.
I aktuální situace kolem viru tvoří svůj samostatný egregor celosvětového rozsahu. Vznáší se jak energetický tmavý mrak, který se živý a roste s každou emocí, která je celé této situaci věnována.
Ok. Já chápu, že je dobré nebýt úplně mimo realitu aktuálního dění. Jasný, respektujme doporučení a nařízení. Ale hledejme spíš cesty jak ze situace ven, než se soustředit a vrtat v situaci jako takové. Jak se v této situaci co nejvíc posunout, získat, odpočinout si, pochopit… A hlavně jí berme neutrálně. Nevěnujme aktuální situaci emoce. Nenechme se pohltit strachem, smutkem, bojem o přežití,….
A za mě je ten správný čas, abychom  my – Česká republika – srdce Evropy, dělali to co umíme nejlépe… Používat selský rozum, najít rebela či švejka v sobě a brát situaci alespoň trochu s nadhledem a nesmíme zapomenout ani na náš jedinečný humor.
Nekrmte egregora koronaviru strachem…. Žijte naopak pro své cíle, vize, rodinu a pro vaše přání….
Jsme to my, kdo tvoříme realitu, tak si nenechme vnutit od nikoho, jak by měla vypadat.
Držte se
Petra
Energy places
obrázek zdroj: pixabay
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account