Milá ženo,
stále váháš, zda-li se na víkend plný jemného pohybu a krásných vůní aromaterapie přihlásit? Co brání tvému rozhodnutí?
Zkus si udělat chvíli sama pro sebe, v tichu, kde Tě nebude nikdo rušit a zkus na tu krátkou chvíli i vypnout svůj telefon. Nachystej si papír, tužku a případně i pastelky.
V klidu se usaď tak, aby ses cítila pohodlně, zavři oči a začni se soustředit na svůj dech – jaký je? Mělký nebo hluboký? Klidný nebo zrychlený?
Několikrát se zhluboka nadechni a vydechni, poté svůj dech začni zklidňovat. Po chvíli, až se na to budeš cítit, si mezi dlaněmi vytvoř teplo, které v dlaních přilož na svůj obličej. Ruce dej lehce od obličeje, pomalu otvírej oči a z tvých dlaní se stává zrcadlo. Dovol si se usmát sama na sebe.
Poté sáhni po papíře s tužkou a zkus si napsat přesně ty důvody, proč na tento skvělý víkend vyrazit.
A na co se můžeš těšit?
Pátek zahájíme večeří, po které se přesuneme k ženskému kruhu, vzájemnému seznámení a k poznávání metody 3×3 a našeho pánevního dna.
Sobotu zahájíme snídani, po které se přesuneme k poznávání našeho středu, našeho pánevního dna metodou 3×3. Jemné cvičení bude proloženo i prací s dechem a povídáním, abys snáze pochopila souvislosti.
Po sobotním obědě se společně s lektorkou Michaelou Holubovou z kosmetické společnosti Atok International s.r.o. podíváte na aromaterapii a její výrobu.
Po tomto krásně provoněném odpoledni budeš mít krátký čas jen sama pro sebe – na vstřebání všech informací a poté se společně potkáme u skvělé večeře, kterou nám ve Vila Sebuzín nachystají.
Po sobotní večeři naší pozornost opět přeneseme směrem k pánevnímu dnu a intuitivním tancem ho zkusíme roztančit. Intuitivního tance se není třeba obávat a je vhodný i pro ty z vás, které s tancem nemáte žádné zkušenosti.
Neděli zahájíme stejně jako sobotu – skvělou snídaní, poté se ještě naladíme na náš střed – pánevní dno a víkend zakončíme výborným obědem.
Máš nějakou otázku? Neboj se zeptat 🙂 žádná otázka není špatná.
A jsi-li již rozhodnutá se přihlásit, posílám přímý odkaz k přihlášení:
https://www.vilasebuzin.cz/tajemstvi-panovniho-dna/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account