Waterdropu se podařilo ty nejlepší ingredience zabalit do malé kostky.
Při vhození malé kostičky se voda rozzáří a chvilku necháte nápoj čarovat. Pak stačí vnímat proudící energii nápoje do vašich buděl až k vašemu srdci. Já si kouzelné kostičky ihned zamilovala. Jejich velké plus je, že jsou bez cukru. 


 
Kostičky mají příchutě:
CLEAN, což znamená nový začátek. Nezaměnitelná chuť výtažku z bobulí jalovce spárovaná s dotekem čerstvého výtažku z kopřivy je k dokonalosti dovedená jemností chuti bylinného tria tymiánu, šalvěje a chmele. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Niacin přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
YOUTH –Pokožka je odrazem duše. Zažij nevšední spojení pampelišky a ženšenu zalité jemnou chutí broskve s nádechem zázvoru. Neboj se s YOUTH zažehnout svůj vnitřní oheň a dodat tvé pokožce svěžest.
RELAX – Nápoj je kombinací arónie a ibišku, kterou doplňuje třešeň acerola. Harmonická a plná chuť RELAX je tu pro tvé chvíle odpočinku a pohody.
DEFENCE – Tai Chi nebo vitamín C? Obojí dodává tělu potřebnou sebeobranu. Neobyčejná symfonie tónů moringy a šípku s lahodnou chutí brusinky. DEFENCE, pro dny, kdy potřebujete obranyschopnost.
BOOST – Je brazilskou vitamínovou bombou açaí a lahodnou chutí černého rybízu a bezu všechny povinnosti hravě zvládnete! 
FOCUS – Vynikající mix chutí baobabu a aceroly povzbuzený svěžestí limety. FOCUS, když se potřebujete soustředit!
 
Foto: https://waterdrop.cz/pages/produkty

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account