Jaký bude červenec podle těchto karet? A protože už máme dobrou polovinu července za sebou, můžeme rovnou bilancovat. Je to opravdu tak? Inspirační karty Louise L. Hay jsou úžasné v tom, že dokáží navést člověka z různých typů sebetrýznivých a nesebevědomých myšlenek, v podstatě na myšlenky hojnosti. Moudrosti, radosti a sebeuvědomění.
Jaká témata tedy budou v našich životech v červenci více vystupovat?

Důvěřuj své vnitřní moudrosti – vše, co se děje ve vnějším světě, je pouze zrcadlem mého vlastního myšlení. S láskou odevzdávám rozhodnutí svému srdci.
Každý problém má své řešení – vytváříme si zvyky a problémy, abychom naplnili své potřeby. Nalézám proto pozitivní způsoby, jak naplnit svoje potřeby. A díky tomu mohu uvolnit a opustit svůj problém.
Můj příjem neustále roste – peníze jsou energie a prostředek výměny za služby. Kolik jich mám, záleží na tom, kolik věřím, že si zasloužím.
ČERVENEC JE O INVENTUŘE ZLOZVYKŮ?
Tak mám pocit, že červenec je hlavně o jakési inventuře našich mentálních zlozvyků, které nás mohou sžírat mnohem častěji nebo intenzivněji než kdykoliv jindy, ale také se mohou výrazněji zrcadlit ve vnějším světě, ostatních lidech. První dvě karty jsou výmluvné, ta poslední nemusí být nutně o penězích, ale celkově o tom, jak o sobě smýšlíme, o své vlastní hodnotě, která je potom zvenčí buď podporována, nebo naopak srážena.
Víc než kdy jindy nám bude červencový čas přát tomu, abychom si uvědomili to, co nám škodí a pořádně s tím zatočili, protože na druhé straně bude i dost podnětů k tomu, jak toto chování nahradit, či spíše plně uspokojit. Čas k odpočinku, čas k uvolnění sebe samých, možná ten nejlepší čas na to si dát předsevzetí, ta, která se dávají na Nový rok, ale dlouho nevydrží. Nyní vydrží! Nyní minimálně dobře uvidíte, proč by vám změna prospěla.
Takováto konstelace karet s sebou může nést různé jevy:
–          Zdánlivě vám všechno může padat na hlavu, všechno se hroutit na hromadu, protože je tu touha osudu vám co nejvýrazněji prstem ukázat, co děláte špatně.
–          Na druhé straně bude také mnoho hezkých náhod, situací, lidí, které vám ukážou, kudy na to lépe a dobře.
–          Tyto extrémy mohou zrcadlit vaši blízcí, ve zvýšené míře si lidé kolem vás mohou stěžovat na zásadní a nepříjemné (či naopak těžké, ale úlevné) změny ve svých životech.
–          Také je to vhodný čas, ve kterém můžete zužitkovat a zúročit dlouhodobou práci na sobě a na svých projektech, například pracovních.
–          Uvolníte-li se – okamžitě přijde něco, co vám bude „za odměnu“.
A to za to stojí, ne?
–           
I kdyby to byla jen drobná pobídka k tomu se zrovna dnes podívat na svět jinýma očima a Louise L. Hay říká, že když jsme ochotni se otevřít novému způsobu myšlení, může se náš život změnit k lepšímu. Určitě má pravdu, protože jinak se chová člověk, který o sobě smýšlí dobře, jinak ten, který se neustále uráží a vnitřně ponižuje. Ach jak často něco takového děláme, jak často jsme něco takového pochytili nejen od svých rodičů, ale i ve škole, od kamarádů. Toho podporujícího v životě může být málo… ale nejlépe se podpoříte sami!
Karty Myšlenky moudrosti vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account