Krásný den, přátelé, mám tu pro vás poselství na tento týden, jehož ústředním tématem bude naše opravdové Já, tzn. to, jací skutečně jsme. Všimli jste si, že jdeme s tématy čím dál tím víc do hloubky? Na povrchní věci už není čas ani prostor. Byly tu dost dlouho a teď je ta pravá chvíle začít dělat věci jinak. Už se neodrážejme od okolí, od ostatních, od okolností. Buďme sami sebou a bez ohledu na to, co si o nás kdo myslí. Dostaňme se ke zdravému sebevědomí, nebo-li vědomí si sami sebe. Jak? Sebepřijetím. Naprosto a se vším všudy, se všemi klady i zápory. To, co vám na sobě nejvíc vadí, nebojujte s tím, neměňte to. Jen to přijměte jako svou nedílnou součást. Jste to přece také vy.  Všechny vaše vlastnosti, které máte, máte z nějakého důvodu. Odlišují vás od ostatních, dělají z vás jedinečnou osobu. Takže když s některou z těch vlastností bojujete, jdete sami proti sobě. Pojďme se tedy spojit sami se sebou, přijměme vše, co je v nás a pak to bez dalších pochybností a rozpaků ukažme světu: „Tohle všechno jsem Já!“ Věřte, že už na to čeká…
 
Vodnář
Ponořte se do sebe, meditujte. Ticho a klid jsou pro vás v tomto týdnu směrodatné. Nenechte se rozhodit ničím, co se děje okolo vás a vážně si dopřejte chvíle sami se sebou. Rozjímejte nad tím, co právě řešíte jen se svým vnitřním Já, protože k vám budou přicházet skvělé odpovědi. Jakmile se uchýlíte k řešení problému s někým jiným, hrozí, že se nerozhodnete podle sebe, protože budete automaticky přebírat řešení ostatních.
 
Ryby
Rybičky před sebou nemají úplně jednoduchý týden. Vypadá to na spoustu řešení věcí všeho druhu. Ať už se váš problém týká čehokoliv, pamatujte si, že je v žádném případě nemáte řešit hlavou. Vy, zástupci velmi intuitivního znamení, začněte se už konečně poslouchat. Zapojte svou intuici, velmi dobře to umíte. A kdo jiný by vám mohl lépe napovědět, než právě ona?
 
Beran
Pro berany bude tento týden ve znamení vnitřní koncentrace. Hodně se toho za poslední dobu událo a v mnohých případech se situace buď neobešla bez následků, nebo se teprve dořešuje. Dobrá zpráva ale je, že vše máte ve svých rukách. Resp. na co se zaměříte, to půjde. Navzdory předchozímu období máte obrovskou vnitřní sílu, tak se ji nebojte použít. Soustřeďte se na to, jak chcete aby věci byly, a dejte toho záměru všechno. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.
 
Býk
U býků právě dochází k prozření, že s tím, co nefunguje, je třeba skončit, nebo to aspoň dělat jinak. Gratuluji vám! Tohle bývá ta nejtěžší fáze. Už víte, co a jak nechcete a konečně se můžete zaměřit na to, po čem vlastně už delší dobu toužíte. A nejen to, konečně to můžete dělat po svém. Tak směle do toho, nakročeno máte dobře.
 
Blíženci
Blíženci, důležitá informace! Věnujte v těchto dnech zvýšenou pozornost intuici a informacím, které k vám přicházejí! Vedou vás totiž k vašemu vysněnému cíli a věřte, že jej máte téměř na dosah ruky. Pamatujte ale, že tím nic nekončí, ba naopak začíná. Proto je také velmi důležité, jak to celé uchopíte, protože od toho se bude odvíjet další váš příběh.
 
Rak
Ráčci, ráčci, není zbytí! Minulost už vám opravdu k ničemu neslouží, proč se jí tedy stále držíte? Co bylo, bylo, teď je ale opravdu čas hezky poděkovat a směle kráčet dál. Hrozí vám totiž, že pokud se budete stále dívat zpátky, nikdy nevykročíte vpřed. Když se nad tím zamyslíte, ani technicky to není moc možné. Dívejte se dopředu a jděte za svým pohledem. A jestli vás to trošku uklidní, minulost je vaší součástí, a proto s vámi bude vždy, nikdy nezmizí. Berte ji tedy jako svou součást, ale neupínejte se na ni. Vše, co vás táhne dozadu, vás brzdí.
 
Lev
Pro lvy bude tento týden o uhájení si osobních hranic, ale i vlastních domovů. Tzn., pokud se vám něco už delší dobu nelíbí, je na čase to změnit. Proč necháváte věci zajít tak daleko? Tyto situace se v pokročilém stadiu řeší mnohem hůře, než na začátku. Dejte tedy do pořádku vše, co se vás dotýká a je vám to nepříjemné a příště už nenechávejte věci zajít tak daleko. Jednak si tím ušetříte spoustu energie a hlavně vy i ostatní budete mít jasno hned.
 
Panna
Panny mají tento týden v rytmu společnosti a spolupráce. Přátelé, je čas se bavit. Pozor, neznamená to, že budete týden v alkoholovém opojení

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account